درون کنسول را در باندل ویژه پلی استیشن 4 پرو ببینید [تماشا کنید]

درون کنسول را در باندل ویژه پلی استیشن 4 پرو ببینید [تماشا کنید]

کنسول هاى پلى استیشن تا امروز در مجموع بیشتر از ۵۰۰ میلیون واحد فروش رفته اند و به همین مناسبت سونى از باندل جدید پلی استیشن ۴ پرو رونمایى کرد.

این کنسول که با نام PS4 Pro 500 Million شناخته مى شود از حافظه اى ۲ ترابایتى و طراحى ماتى بهره مى برد که به شما امکان دیدن داخل کنسول را خواهد داد. پلی استیشن ۴ پرو جدید که قیمتى معادل ۵۰۰ دلار دارد، به همراه دوربین پلى استیشن به صورت محدود و تنها به تعداد ۵۰ هزار واحد عرضه مى شود و از دو هفته دیگر آماده پیش خرید خواهد بود.

چندی پیش هم سونى اعلام کرده بود که میزان فروش پلى استیشن ۴ از ۸۲ میلیون واحد عبور کرده و این کنسول با ثبت آمار مالى فوق العاده تا به امروز، همچنان به عملکرد خوب خود در بازارهاى جهانى ادامه مى دهد. همین موضوع باعث شده که با وجود آن که در حال حاضر، در اواخر عمر پلی استیشن ۴ و نسل هشتم هستیم، سونی هنوز هم برنامه کاملی برای عرضه بازی های انحصاری جدید برای این کنسول داشته باشد. در ویدیو زیر می توانید جعبه گشایی این کنسول خاص را مشاهده کنید:

بیش از دو دهه و چهار نسل از آغاز فعالیت برند پلى استیشن در صنعت بازى هاى ویدیویى گذشته است. اولین مدل پلی استیشن در سال ۱۹۹۵ در بازارهای جهانی عرضه شد و عملکرد خوبش باعث شد تا سونی به کار خود در صنعت بازی های ویدیویی ادامه دهد. در ضمن، حتماً مى دانید که از همین برند، پلى استیشن ۲ در صدر پرفروش ترین کنسول هاى بازى تاریخ جا گرفته است. انتظار می رود که پلی استیشن بعدی که احتمالا در سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ عرضه می شود هم بتوانید موفقیت دنباله دار کنسول های خانگی سونی را ادامه دهد.

شما با کدامیک از کنسول های پلی استیشن خاطره دارید؟ آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato