12 دقیقه از گیم پلی Assassin's Creed: Odyssey منتشر شد [تماشا کنید]

12 دقیقه از گیم پلی Assassin's Creed: Odyssey منتشر شد [تماشا کنید]

بازی Assassin's Creed: Odyssey را می توان یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری دانست. حال و پس از نمایش های موفق این بازی در E3 2018، سایت IGN ویدیویی ۱۲ دقیقه ای از گیم پلی جدیدترین نسخه از سری اساسینز کرید را منتشر کرده است.

احتمالاً می دانید که می توانید جنسیت شخصیت اصلی Assassin's Creed: Odyssey را تعین کنید. البته این انتخاب تاثیری روی روند گیم پلی و حتی داستان بازی نخواهد گذاشت. طی تریلر زیر، شخصیت مرد بازی یعنی آلکسیوس، برای نجات دادن بیماری با بقراط به عنوان یکی از شناخته شده ترین فلاسفه یونان باستان همکاری می کند.

یکی دیگر از موارد جالب در رابطه با این ویدیو به رنگ بندی خارق العاده محیط و جلوه های بصری زیبای آن بر می گردد. گیم پلی بازی را هم می توان  نسخه تکامل یافته قسمت پیشین یعنی Assassin's Creed: Origins دانست.  سیستم انتخاب دیالوگ به بازی اضافه شده و بخش شخصی سازی و نحوه کار با سلاح ها نیز نسبت به گذشته متحول شده اند. المان های نقش آفرینی در این بازی نقش مهمی را ایفا خواهند کرد و انتخاب های کاربران روی سرنوشت داستان تاثیر گذار خواهد بود.

در ضمن، درخت مهارتی در بازی وجود خواهد داشت که می توانید بر اساس نحوه مبارزه کردن خود آن را ارتقا دهید و شخصیت اصلى را به روزرسانی کنید. در کل مبارزات Assassin’s Creed Odyssey به ۳ زیر شاخه تقسیم می شوند و نقشى حیاتى را در گیم پلى ادیسه ایفا خواهند کرد. ین زیر شاخه ها به شما اجازه خواهند داد که راه هاى متفاوتى را براى نفوذ در قلعه و از بین بردن دشمنى خاص در اختیار داشته باشید.

در ضمن، مدتی پیش ۲۰ دقیقه از گیم پلی این عنوان در جریان رویداد E3 2018 منتشر شده بود.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر برای ۳ پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و  پی سی عرضه خواهد شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato