همه چیز درباره آیفون 13
همراه اول تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت به مشترکین خود هدیه می دهد

همراه اول تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت به مشترکین خود هدیه می دهد

به مناسبت ۲۴ امین سالروز ورود فناوری تلفن همراه به کشور، اپراتور اول تصمیم گرفته که به تمامی مشترکین خود هدیه بدهد و به طور رسمی اعلا کرده که این هدیه به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود در ۷ سطح متفاوت ارایه می‌شود.

 به مناسبت بیست و چهارمین سالروز تولد همراه اول، بسته دیتای یک روزه از ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت به کاربران هدیه داده می‌شود. به گفته روابط عمومی این مجموعه این طرح از ۱۹ مرداد تا پایان ۲۶ مرداد ۹۷ اجرایی خواهد شد و برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری، پس از ثبت نام، یکی از ۷ بسته در نظر گرفته شده که به صورت تصادفی فعال می شود. کاربران باید بدانند که مشترک تنها یک روز (از ساعت ۵ صبح تا ۱۹ عصر) فرصت دارد از بسته دیتای هدیه خود استفاده کند.

هدیه همراه اول

برای شرکت در این طرح، مشترکین اپراتور اول می‌توانند ز طریق شماره گیری کد دستوری #۲۴*۹۷* بصورت رایگان در این طرح ثبت نام کرده و از هدیه‌ای که بصورت رندوم برایشان در نظر گرفته شده استفاده ببرند. هر زمان که کد دستوری توسط مشترک شماره گیری شود، بسته در اولین ۵ صبح پس از شماره گیری برای مشترک فعال می شود.
تاکید می‌شود که ثبت نام و دریافت این هدیه تنها برای یک بار فقط در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۶ مرداد ماه  امکان پذیر بوده و مهلت استفاده از آن از زمان فعالسازی تا پایان همان روز است.
مشترکین همراه اول جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح می توانند به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato