عنوان Rainbow Six Siege را رایگان دانلود و بازی کنید

عنوان Rainbow Six Siege را رایگان دانلود و بازی کنید

عنوان Rainbow Six Siege را می توان یکی از موفق ترین شوترهای آنلاین چند سال اخیر دانست. اخیراً یوبیسافت اعلام کرده است که افرادی که تا کنون موفق به تجربه این بازی نشدند، به زودی و به مدت چند روز به دانلود رایگان Rainbow Six Siege دسترس خواهند داشت.

این بازی از ۲۵ همین ماه روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی همراه با تمامی حالت ها و نقش های موجود به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. کاربران پی سی برای دریافت رایگان Rainbow Six Siege باید در Uplay یا استیم ثبت نام کنند و نسخه کنسولی بازی هم در شبکه پلی استیشن و ایکس باکس لایو در دسترس خواهد بود.

در حال حاضر، کاربران پی سی می توانند چه روی Uplay و چه روی استیم این بازی را رایگان دریافت کنند اما از آن جایی که یوبیسافت قصد جذب کاربران بیشتری را برای کلاینت اختصاصی خود دارد، Rainbow Six Siege یک هفته بیشتر نسبت به استیم روی Uplay رایگان باقی خواهد ماند.

برای تجربه Rainbow Six Siege به صورت رایگان روی پلی استیشن ۴، نیاز به اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس خواهید داشت. نیازی که در مورد نسخه ایکس باکس وان بازی وجود ندارد و دانلود Rainbow Six Siege روی این پلتفرم به طور کامل رایگان خواهد بود.

دانلود رایگان Rainbow Six Siege

در ضمن کاربران پی سی و پلی استیشن ۴ از همین حالا می توانند کار دانلود بازی را روی سیستم های خود شروع کنند و این امکان برای کاربران ایکس باکس وان از همان روز ۲۵ خرداد فراهم خواهد شد و در نهایت اگر بعد از دوره رایگان قصد خرید Rainbow Six Siege را دارید، می توانید از تخفیفی که برای این بازی در نظر گرفته شده است بهره مند شوید.

در ادامه می توانید زمان بندی دانلود رایگان Rainbow Six Siege را مشاهده کنید:

  • پی سی (Uplay) - 25 مرداد تا ۵ شهریور
  • پی سی (استیم) - ۲۵ مرداد تا ۲۹ مرداد
  • ایکس باکس وان - ۲۵ مرداد تا ۵ شهریور
  • پلی استیشن ۴ - ۲۳ مرداد تا ۳ شهریور

Rainbow Six Siege در زمان عرضه با واکنش های نسبتاً منفی از سوی کاربران و منتقدان روبرو شد اما یوبیسافت با عرضه به روزرسانی های متعدد و پشتیبانی متدوام، این عنوان را به یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار تبدیل کرد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato