ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اینستاگرام
تکنولوژی

اینستاگرام پست افراد متفرقه را در فید شما به نمایش می‌گذارد

اگر موقع بازدید از اینستاگرام با پستی مواجه شدید که ارسال‌کننده‌اش برایتان آشنا نبود، تعجب نکنید. سازندگان این شبکه اجتماعی از هیچ تلاشی برای نمایش محتوای بیشتر به شما دریغ نمی‌کنند. آخرین تلاش، نمایش پست‌های ...

اگر موقع بازدید از اینستاگرام با پستی مواجه شدید که ارسال‌کننده‌اش برایتان آشنا نبود، تعجب نکنید. سازندگان این شبکه اجتماعی از هیچ تلاشی برای نمایش محتوای بیشتر به شما دریغ نمی‌کنند.

آخرین تلاش، نمایش پست‌های پیشنهادی از حساب‌هایی بوده که حتی آن‌ها را دنبال نمی‌کنید. اینستاگرام این خصوصیت را به صورت آزمایشی فعال کرده، هر چند سال گذشته هم یک بار این کار را انجام داده بود اما خصوصیت مذکور به دلایلی نامشخص نتوانست به نسخه نهایی اپلیکیشن راه یابد.

هدف اینستاگرام از گنجاندن پست‌های متفرقه در فید شما بدون شک افزایش زمان حضورتان در این شبکه اجتماعی است. طبیعتا هر چه محتوای بیشتری در فید خود ببینید، بیشتر به ماندن در اپلیکیشن و پیگیری پست‌های جدید ترغیب خواهید شد و این همان هدفی است که شبکه اجتماعی محبوب قصد رسیدن به آن را دارد.

زمانی که به انتهای پست‌های جدید در فید کاربری‌تان می‌رسید، اینستاگرام با نشان All Caught Up این موضوع را به اطلاع‌تان می‌رساند. اما اگر باز هم بخواهید به اسکرول ادامه بدهید آن وقت پست‌هایی را از افرادی خواهید دید که آن‌ها را دنبال نمی‌کنید. این پست‌ها بر اساس علایق هر فرد و افرادی که دنبال می‌کنند برای هر کاربر شخصی‌سازی می‌شوند.

خصوصیت آزمایشی اینستاگرام از امروز در این شبکه اجتماعی فعال شده است. سازندگان اپلیکیشن اعلام کرده‌اند که در هفته‌های پیش‌رو با استفاده از بازخوردها و انتقادات کاربران، این ویژگی را برای عملکرد بهتر بهینه‌سازی خواهند کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی