همه چیز درباره آیفون 13
بریدگی نمایشگر پیکسل ۳ ایکس ال ممکن است دارای حسگر واید برای گرفتن سلفی باشد

بریدگی نمایشگر پیکسل ۳ ایکس ال ممکن است دارای حسگر واید برای گرفتن سلفی باشد

اخیرا خبر‌های زیادی راجع به پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال درز کرده و دیروز وبسایت ۹to5Google به اعلام جزئیات بیشتری از این دو دستگاه پرداخت. در این خبر اعلام شده که دوربین دوگانه‌ی احتمالی هر دو دستگاه ممکن است دارای سنسوری واید برای گرفتن عکس‌های سلفی ویژه باشند. همچنین این دوربین‌ها همراه با حالت پیشرفته‌ی عکاسی پرتره عرضه می‌شوند و به نظر می‌رسد که گوگل همچنان به استفاده از یک دوربین پشتی در تلفن‌های هوشمند خود علاقه‌مند باشد.

پیکسل ۳

همه‌ی گزارشاتی که تا کنون درباره‌ی تلفن‌های هوشمند جدید گوگل درز شده، استفاده‌ی این شرکت آمریکایی از بریدگی در نمایشگر در بالای تلفن‌های هوشمند پیش رو را تایید می‌کند. همچنین وبسایت خبری ۹to5Google اعلام کرده که دوربین دوگانه‌ی مورد استفاده در پیکسل‌های جدید می‌تواند خبر از سیستمی جدید برای تشخیص چهره باشد اما منابع خبری این موضوع را تایید نکرده‌اند. منبع خبری یادشده همچنین به ۹to5Google‌ اعلام کرده که تلفن‌های همراه بعدی این شرکت با تراشه‌ی مرکزی جدیدی به بازار خواهند آمد که باعث افزایش کارایی این دستگاه‌ها خواهد شد. اما درباره‌ی این موضوع به جزئیات بیشتری اشاره نشده است.

البته استفاده از سلفی‌های واید موضوع جدیدی نیست. پیش تر تلفن هوشمند G6 ال جی نیز امکان این موضوع را فراهم کرده بود. یکی از ویژگی‌های جذاب که اگر علاقمند به عکس برداری‌ همراه با تعداد زیادی از همراهانتان باشید، بسیار مفید واقع خواهد شد. در این حین، یک وبلاگ روسی که در زمینه‌ی تکنولوژی به تبادل اخبار مشغول است، عکس‌هایی از پیکسل ۳ را فاش کرده که با دوربین پیکسل ۳ ایکس ال گرفته شده. موضوعی که اگر حقیقت داشته باشد نشان از دوربینی فوق العاده برای پیکسل ۳ ایکس ال خواهد بود. تلفن‌های هوشمند پیکسل به قدرت فوق العاده‌شان در زمینه‌ی عکاسی مشهور هستند. بنابراین می‌توانیم مطمئن باشیم که تمرکز این شرکت آمریکایی همچنان روی همین موضوع خواهد بود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato