ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

بهترین‌های دومین دوره‌ی Level Up فردا معرفی‌ می‌شوند

هفته گذشته، سرانجام فرصت ارسال فایل بازی‌ها برای دومین دوره رویداد دوماهه لول آپ که با هدف ایجاد ساخت بازی با کیفیت ایرانی برگزار شد، به پایان رسید و برترین تیم‌هایی که در این دوره ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۵

هفته گذشته، سرانجام فرصت ارسال فایل بازی‌ها برای دومین دوره رویداد دوماهه لول آپ که با هدف ایجاد ساخت بازی با کیفیت ایرانی برگزار شد، به پایان رسید و برترین تیم‌هایی که در این دوره بازی‌سازی شرکت کردند، فردا معرفی خواهند شد.

بر خلاف لول آپ قبلی، محوریت اصلی این دوره ساخت بازی تحت شبکه برای پلتفرم پی‌سی بود تا فضای بازی‌های چندنفره تولید داخل تقویت شود و به همین دلیل ۴ قانون برای عناوینی که قصد شرکت در لول آپ امسال را داشتند در نظر گرفته شد:

  • چندنفره رقابتی (Competitive Multiplayer) باشد.
  • بازی مورد نظر حداکثر ۳ به ۳ باشد.
  •  تحت شبکه (LAN) باشد.
  • با بهره‌گیری از فرهنگ و هنر ایرانی ساخته شود.

لول آپ

همچنین تیم‌های شرکت کننده باید برای تم محتوایی نیز از فرهنگ و هنر ایرانی استفاده می‌کردند. با آغاز رویداد، از ۱۱ تیرماه ۹۲ تیم بازی‌سازی از ۲۱ استان کشور شروع به کار کردند. جالب است بدانید که از بین ۹۲ تیمی که در لول آپ دوم حضور داشتند، ۴۸ درصد در تهران و ۵۲ درصد دیگر از دیگر استان‌های کشور در این رویداد شرکت کردند.

در دوره پیشین لول آپ که تابستان سال ۹۵ برگزار شد، ۱۷۴ تیم از سراسر ایران به رقابت پرداختند که نتیجه آن ۶۴ محصول نهایی بود. از سه بازی برتر این رویداد، دو بازی تکمیل و منتشر شد. البته بر خلاف این دوره، در لول آپ ۹۵ دست شرکت کنندگان برای انتخاب سبک و پلتفرم بازی باز بود.

قرار است تا از بین تیم‌های شرکت کننده، به تیم‌های اول تا سوم جوایز ۳۰، ۱۵ و ۷ میلیونی اهدا شود و جدا از این جایزه، تیم‌های برگزیده می‌توانند بازی خود را روی فروشگاه هیولا به صورت «دسترسی پیش از موعد» برای جذب سرمایه‌گذار منتشر کنند.

مراسم معرفی بهترین‌های لول آپ ۹۷ روز پنجشبه ۲۲ شهریور از ساعت ۱۵:۴۵ تا ۱۷:۴۵ در سینما پردیس قلهک برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی