گلکسی اس 10 سامسونگ احتمالاً تا 5 دوربین خواهد داشت

گلکسی اس 10 سامسونگ احتمالاً تا 5 دوربین خواهد داشت

سامسونگ در سال های اخیر شرکتی بوده که بسیاری از فناوری ها را زودتر از سایر رقبا در گوشی های هوشمندش تعبیه کرده و دست به ریسک های بزرگی در این حوزه زده است. حالا رسانه های کره ای خبر از احتمال تعبیه تا ۵ دوربین برای پرچمدار آتی کره ای ها، گلکسی اس ۱۰ می دهند.

البته موضوع دوربین ۵ گانه چندان هم جدید نیست. اخیراً تصاویری از یک گوشی نوکیا با دوربین اصلی ۵ گانه منتشر شده بود اما مورد مرتبط با پرچمدار آتی سامسونگ متفاوت است. به تازگی منابعی دخیل در صنعت از کره جنوبی مدعی شده اند که گلکسی اس ۱۰ در سه مدل عرضه خواهد شد. یک مدل استاندارد از دوربین اصلی دوگانه در کنار یک دوربین سلفی بهره خواهد برد.

مدلی دیگر که به نوعی پریمیوم محصوب می شود به دوربین اصلی سه گانه در کنار دوربین سلفی تکی مجهز خواهد شد. اما در نهایت یک مدل فوق پریمیوم با ۵ دوربین روانه بازارها می شود: دوربین سه گانه اصلی در کنار دوربین دوگانه سلفی. این تعداد ماژول دوربین احتمالاً موجب می شود سامسونگ دست به دامن شرکت های دیگر برای تولید ماژول های دوربین شود.

پیش از این گمانه زنی هایی در مورد حسگر اثر انگشت گلکسی اس ۱۰ منتشر شده بود. به نظر می رسد شرکت کره ای قصد دارد برای گوشی پرچمدار آتی خود از حسگری تعبیه شده در زیر نمایشگر بهره ببرد که پیشرفته ترین در زمان عرضه خواهد بود.

بسیاری از این سنسورهای تعبیه شده در زیر نمایشگر در گوشی های فعلی از نوع اپتیکال هستند که معایب خاص خود را دارند. اما سامسونگ احتمالاً مدلی با فناوری التراسونیک را انتخاب خواهد کرد که فاقد مشکلات نمونه های اپتیکال خواهد بود و سازگاری بهتری با نمایشگرهای با قطرهای مختلف دارد. احتمالاً سامسونگ در آینده ای نه چندان دور برخی از گوشی های سری A را نیز به حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز می کند.

 

تماشا کنید: استفاده از واقعیت ترکیبی برای نمایش قدرت طوفان فلورنس

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato