انتشار نخستین تصاویر رسمی از گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL

انتشار نخستین تصاویر رسمی از گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL

انتشار نخستین تصاویر رسمی از گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL

شرکت گوگل تاریخ رونمایی از موبایل های اندرویدی خود را ۱۷ مهر اعلام کرده اما با توجه به اطلاعات و تصاویری که هر روز از پیکسل ۳ و پیکسل ۳ XL افشا می شوند، بعید است کمپانی ساکن مانتین ویو در روز معرفی چیز تازه ای برای عرضه داشته باشد.

موبایل پیکسل ۳ و برادر بزرگش پیکسل ۳ XL بیشترین آمار لو رفتن تصاویر و اطلاعات را در میان محصولات ۲۰۱۸ دارند که همین امر موجب شده برخی تحلیلگران گمان کنند بسیاری از این اطلاعات و تصاویر، توسط خود گوگل و به منظور گمراه کردن رسانه ها منتشر شده اند.

با این وجود امروز تصاویر جدیدی توسط یک وبسایت هلندی منتشر شده که به ادعای منبع، عکس های خبری رسمی پیکسل ۳ و پیکسل ۳ XL هستند. البته این تصاویر با مواردی که قبلاً منتشر شده اند مطابقت داشته و در آنها پیکسل ۳ بدون بریدگی نمایشگر ظاهر شده اما نسخه XL از ویژگی مذکور برخوردار است.

پیکسل 3پیکسل 3

گوگل همچنان به ساختار لنز واحد پایبند است

به علاوه گوگل در دورانی که شرکت ها به سوی ماژول های دوربین سه گانه و بیشتر حرکت می کنند، همچنان به ساختار لنز واحد پایبند بوده و به احتمال زیاد مانند سال های گذشته یکی از باکیفیت ترین دوربین های موبایل را به بازار معرفی خواهد کرد. در ضمن شاهد یک تصویر پس زمینه ساده از عدد ۳ انگلیسی هستیم که مستقیماً به سومین نسل از موبایل های سری پیکسل اشاره دارد.

گفتنی است در کنار موارد فوق، رنگ بدنه مشکی پیکسل های جدید جلب توجه می کند که البته زیر قابی از پوشش پارچه ای که گوگل اخیراً در محصولات خود به کار می برد؛ پنهان شده اند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل