همراه اول و ایرانسل تعرفه مکالمات خود را تغییر دادند

همراه اول و ایرانسل تعرفه مکالمات خود را تغییر دادند

همراه اول و ایرانسل به تازگی در قیمت سرویس‌های خود تغییراتی ایجاد و تلاش کرده‌اند قیمت‌های یکسانی برای مکالمات درون شبکه و برون شبکه خود در نظر بگیرند. این تلاش در برخی موارد باعث افزایش تعرفه مکالمات برای مشترک و در چند مورد هم باعث کاهش آن شده است.

هزینه هر دقیقه مکالمه با سیم‌کارت دائمی همراه اول.

همراه اول روز گذشته با انتشار یک بیانیه‌، خبر داد که هزینه تماس درون شبکه و برون شبکه برای سیم‌کارت‌های دائمی یکسان شده و اکنون با هزینه ۵۹.۹ تومان به ازای هر دقیقه در دسترس است. این بیانیه می‌گفت که هزینه تماس درون شبکه‌ همراه اول، تماس با دو اپراتور ایرانسل و رایتل، و تماس با تلفن ثابت اکنون یک رقم یکسان خواهد بود. قبل از آن، هزینه هر دقیقه تماس درون شبکه یا تماس با تلفن ثابت ۵۷ تومان و تماس با سایر اپراتورها ۶۲.۵ تومان بود.

هزینه هر دقیقه مکالمه با سیم‌کارت اعتباری همراه اول.

این یکسان سازی در هزینه هر دقیقه تماس با سیم‌کارت اعتباری نیز دیده می‌شود. با سیم کارت اعتباری همراه اول، پیش از این هزینه هر دقیقه تماس با سایر اپراتورهای موبایل ۹۳.۷ تومان بود که این رقم به ۸۹.۹ تومان کاهش داشته است. اما از سوی دیگر تماس درون شبکه یا تماس با تلفن ثابت، ۶۷ تومان هزینه داشت که اکنون این رقم به ۸۹.۹ تومان رسیده است.

از سوی دیگر بر اساس آنچه در سایت ایرانسل نیز دیده می‌شود، اپراتور دوم نیز تغییراتی در تعرفه مکالمات اعمال کرده و این در حالیست که سال گذشته، در رویداد خبری که ۱۱ تیرماه ۹۶ برگزار شد، ایرانسل قیمت مکالمه برای سیم‌کارت دائمی را به شدت کاهش داد و به ۳۳.۳ تومان به ازای هر دقیقه رساند.

تغییراتی که در سایت ایرانسل اعلام شده‌اند، باعث شده تا قیمت مکالمه با سیم‌کارت دائمی به ۵۹.۹ تومان تغییر کند. قیمت‌ها برای سیم‌کارت اعتباری نیز، چه درون شبکه و چه برون شبکه، به ۸۹.۹ تومان تغییر کرده‌اند.

اما بر اساس آنچه تا لحظه انتشار این مطلب در وب‌سایت رایتل قابل مشاهده است، اپراتور سوم هنوز تغییری در تعرفه‌های خود ایجاد نکرده است.

تعرفه‌های رایتل هنوز مانند سابق در سایتش اعلام می‌شوند اما باید دید در آینده نزدیک این اپراتور هم تغییرات قابل توجهی را اعمال می‌کند یا خیر.

در نهایت اما با نگاهی کوتاه به جدول پایین، می‌توانید تغییرات تعرفه مکالمات، افزایش یا کاهش آن را مشاهده کنید.

برای مشاهده جدول در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato