معرفی بازی Street of Rage 2؛ شورشی که ادامه یافت

معرفی بازی Street of Rage 2؛ شورشی که ادامه یافت

بیش از یک سال از عرضه SEGA Forever می‌گذرد و سگا در این مدت با موفقیت‌های سرویش فرصتی را به وجود آورد که هنوز خیلی از سازندگان از آن غافل هستند؛ بازی‌های نوستالژی با کمترین تغییرات هم روی گوشی محبوبیت زیادی دارند. راهی که کپکام به بدترین حالت ممکن شروع کرد، سگا به خوبی ادامه داد و نکته اینجاست ژاپنی‌ها هنوز در این مسیر یکه و تنها هستند.

شورش در شهر ۲ سال ۱۹۹۳ برای سگا جنسیس منتشر شد و به اعتقاد بعضی‌ها بهترین نسخه سری است

یکی از مهمترین محرکه‌هایی که سرویس SEGA Forever را به محبوبیت رسانده، گنجینه بازی‌هایی است که سگا از دهه ۸۰-۹۰ جمع آوری کرده بود و چند روز پیش این کمپانی یکی دیگر از الماس‌های با ارزش این گنجینه را بیرون آورد: قسمت دوم «شورش در شهر» (Streets of Rage 2) که روی گوشی هم همان درخشش گذشته را دارد.

بازی ۹۰ درصد شبیه به نسخه قدیمی خود است. در اینجا نیز با عنوانی در سبک Beat 'em up طرف هستیم که باید با انتخاب یکی از شخصیت‌ها به جنگ با دشمنان بروید. حتی می‌توانید با بقیه بازیکن‌ها همراه شوید، یک تجربه دو نفره سخت‌تر داشته باشید و هر وقت خواستید دوباره بازی را ادامه بدهید.

شورش در شهر 2
شورش در شهر ۲ یک سال بعد از عرضه قسمت اول منتشر شد. در اینجا دو شخصیت جدید را شاهد هستیم و همچنین قدرت ویژه نسبت به گذشته تغییراتی کرده است.

۱۰ درصد باقی مانده هم به خارج از محیط گیم پلی بازمی‌گردد. در اینجا می‌توانید هر جایی که خواستید بازی را ذخیره کرده و مهم‌تر از آن وسط مبارزات شخصیت را عوض کنید. قابلیتی که کمبودش در نسخه اصلی کاملا احساس می‌شد. سبک Beat 'em up به اندازه گذشته شلوغ نیست و در کمبود عناوین این سبک، تجربه دوباره دوباره شورش در شهر ۲ مطمئنا خالی از لطف نیست.

اما شاید دلیل مهمتری که باعث شده بازی روی گوشی همچنان لذت بخش باشد به همین ۱۰ درصد تفییر کوچک نسبت به نسخه اصلی باز می‌گردد. SEGA Forever با تمام مزیت‌هایش یک نکته منفی دارد. خیلی از عناوینش تنها جنبه نوستالژی داشته و کم هستند بازی‌هایی که بتوانند در کنار این مسئله بازیکن‌های جدیدتر را هم جذب خود کنند.

Street of Rage 2
بازی حالت آفلاین هم دارد اما در این نسخه تنها با فعال کردن اینترنت بازی ذخیره می‌شود.

شورش در شهر ۲ در کنار سونیک، تاکسی درایور و Comix Zone توانسته خودش را به دسته دوم برساند. سازنده خوب توانسته در کنار حفظ ویژگی‌های قدیمی، بازی را به‌گونه‌ای مدرن‌تر کند تا در هر دو دسته گیمرهای قدیمی‌تر و جدید یک تجربه جذاب از این عنوان محبوب و فراموش نشدنی داشته باشند.

شورش در شهر ۲ یک حرکت روبه‌جلو برای SEGA Forever است و نشان می‌دهد که دیگر وقتش رسیده نینتندو و سونی وارد عرصه انتشار بازی‌های قدیمی روی موبایل بشوند. هر دو این کمپانی‌ها همانند سگا، گنجینه بزرگی از بازی‌های نوستالژی دارند که مطمئنا حضور آن در تلفن‌های هوشمند می‌تواند به منزله سودآوری باشد. بد نیست بدانید شورش در شهر ۴ امسال برای پلتفرم‌های شخصی عرضه می‌شود.

شورش در شهر
خوشبختانه قابلیت تغییر کنترل در بازی وجود دارد و بین آنالوگ یا دکمه‌ها، هر کدام را که خواستید می‌توانید انتخاب کنید.
شورش در شهر 2
نمایی از پاداش‌ها، می‌توانید سلامتی بیشتری گرفته و شخصیت مبارز را تغییر دهید.
Streets of Rage 2 Classic
  • Streets of Rage 2 Classic
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Sega America
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۳۸.۶ / ۴۴ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


لینک کمکی

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato