بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه نوامبر اعلام شد

بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه نوامبر اعلام شد

در حالی که اوایل ماه اکتبر هستیم و مدت زمان زیادی تا آغاز ماه نوامبر باقی مانده است، شرکت سونی در اقدامی غیر منتظره لیست بازی‌های رایگان نوامبر برای مشترکان سرویس پلی استیشن پلاس را منتشر کرد. البته لیست منتشر شده تنها شامل بازی‌های پلی استیشن ۴ می‌شود و در آن هیچ اشاره‌ای به عناوین پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا نشده است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده در وبسایت پلی استیشن، دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ می‌توانند در ماه نوامبر ۲ بازی Bulletstorm: Full Clip Edition و Yakuza Kiwami را به صورت رایگان دریافت کنند. بازی Bulletstorm: Full Clip Edition در واقع نسخه‌ی ریسمتر یک بازی به همین نام است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. این بازی که در سبک اکشن تیراندازی اول شخص ساخته شده است، درباره‌ی گروهی از سربازان است که پس از خیانت فرمانده‌ی خود، مجبور به فرار می‌شوند.

پلی استیشن پلاس

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، دیگر بازی در نظر گرفته شده Yakuza Kiwami نام دارد. این عنوان نسخه‌ی بازسازی شده محصولی تحت عنوان Yakuza است که در سال ۲۰۰۵ برای کنسول پلی استیشن ۲ منتشر شده بود. هر چند این بازی در سبک اکشن ماجراجویی ساخته شده است اما بسیاری از المان‌های سبک نقش آفرینی نیز در آن مشاهده می‌شود. این بازی درباره‌ی یک یاکوزا به نام کازوما کیریو است که پس از بر عهده گرفتن جرمی که مرتکب نشده است، به زندان می‌رود و زندگی‌اش برای همیشه تغییر می‌کند.

عناوین در نظر گرفته شده برای ماه اکتبر همچنان در دسترس هستند. سونی برای این ماه دو بازی Friday the 13th: The Game و Laser League را برای دارندگان پلی استیشن ۴ در نظر گرفته است. دارندگان کنسول نسل هفتمی پلی استیشن ۳ نیز می‌توانند عناوین Master Reboot و The Bridge را دریافت کنند.

در پایان، برای اطلاع از لیست بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه های گذشته سال ۲۰۱۸ می توانید به این لینک مراجعه کنید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato