همه چیز درباره آیفون 13
تعیین تکلیف ارز ۷۰۰ هزار گوشی توقیف شده در هفته جاری

تعیین تکلیف ارز ۷۰۰ هزار گوشی توقیف شده در هفته جاری

«رمضانعلی سبحانی‌فر» رییس کمیته مخابرات و ارتباطات مجلس، با استناد به آمار، تعداد گوشی‌های تلفن همراه در گمرک مانده را ۷۰۰ هزار دستگاه اعلام کرد و از تعیین تکلیف وضعیت ارز این گوشی‌ها در هفته جاری خبر داد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با واردات ۷۰۰هزار گوشی تلفن همراه و تعیین تکلیف گوشی‌هایی که از گذشته در سازمان تعزیرات حکومتی قرار دارد قیمت گوشی تلفن همراه کاهش پیدا می‌کند، به خانه ملت گفت:

«کاهش نرخ ارز در بازار تلفن همراه و افت قیمت گوشی‌ها بسیار اثرگذار است و می‌تواند آرامش را به بازار تزریق کند.»

ترخیص ۷۰۰هزار موبایل

او با اشاره به اینکه افزایش قیمت گوشی تلفن همراه ناشی از افزایش قیمت ارز و کاهش ارزش پول ملی بود، عنوان کرد که با کاهش قیمت ارز در روزهای اخیر شاهد شیب تند سقوط قیمت گوشی‌های تلفن همراه در بازار بودیم که می‌تواند مصرف‌کنندگان را امیدوار کند.

رئیس کمیته مخابرات و ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: «نرخ ارز تاثیر مستقیمی در قیمت گوشی‌های تلفن همراه دارد از سوی دیگر تزریق گوشی تلفن همراه به بازار نیز می‌تواند به کاهش قیمت‌ها کمک بسیار زیادی داشته باشد.»

آیا شما در یک هفته اخیر تغییری در قیمت‌ موبایل‌ و آرام شدن بازار موبایل احساس کرده‌اید؟ تصور می‌کنید در هفته‌های آینده بازار موبایل آرام‌تر از قبل شود یا خیر؟

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato