وقتی سامسونگ بریدگی نمایشگر گوگل پیکسل 3 را در توییتر به سخره می‌گیرد

وقتی سامسونگ بریدگی نمایشگر گوگل پیکسل 3 را در توییتر به سخره می‌گیرد

در صورتی که اکانت رسمی شعبه آمریکا سامسونگ موبایل را در توییتر دنبال نمی کنید، احتمالاً بد نباشد که به فالوئرهای آن پیوسته و شاهد جملات گاه طنزآمیز و گاه تند کمپانی کره ای خطاب به رقبا باشید. داریم در مورد شرکتی صحبت می کنیم که طی سال های اخیر بارها تصمیمات اپل در طراحی دیوایس هایش را به سخره گرفته و آن را به عدم نوآوری متهم کرده است؛ بنابراین جای تعجب ندارد که موبایل های خانواده گوگل پیکسل ۳ حالا تازه ترین سوژه کنایه های سامسونگ باشند.

بزرگ ترین تولیدکننده موبایل های هوشمند در جهان اخیراً حساب توییتری خود را به دست گرفته و در پاسخ به یکی از توییت های اکانت رسمی Made by Google به شکلی طنزآمیز گفته که «می توانید یک هواپیما را روی آن فرود بیاورید». مشخص نیست موضوع صحبت سامسونگ بریدگی نمایشگر گوگل پیکسل ۳ اکس ال بوده یا داشته ابعاد غول آسای دستگاه را به تمسخر می گرفته.

تمسخر گوگل پیکسل 3 توسط سامسونگ

اما از آن جایی که گلکسی نوت ۹ در واقع بلند قامت تر و قطورتر از پیکسل ۳ اکس ال است و به همان اندازه عریض، می توان حدس زد که سوژه مورد نظر کره ای ها بریدگی نمایشگر بوده؛ ضمناً این کمپانی پیش از این هم بارها عدم رضایت خود از این سبک طراحی را اعلام کرده و در مجموعه ویدیوهایی کوتاه، آنچه اپل بنیان گذاشت را دست مایه طنز قرار داده است.

این کمپانی البته به پاسخدهی به صرفاً یکی از کاربران توییتر بسنده نکرد و در توییتی دیگر نوشت که گوگل «برای رهبری زاده نشده». در مجموع اگر شما هم یکی از آن مصرف کنندگانی هستید که نمی توانید با بریدگی نمایشگر و فضایی که از نمایشگر اشغال می کند کنار بیایید، هنوز حداقل یک کمپانی بزرگ در حوزه موبایل های هوشمند وجود دارد که پرچمدارانی کم حاشیه و بدون بریدگی روانه بازار کند.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato