قیمت گوشی های سری هواوی میت 20 و زمان عرضه آنها مشخص شد

قیمت گوشی های سری هواوی میت 20 و زمان عرضه آنها مشخص شد

هواوی امروز چهار گوشی فوق العاده را به دنیای اندروید معرفی کرد که میت ۲۰ پرو مهم ترین آنها محسوب می شود و میت ۲۰، میت ۲۰ ایکس و میت ۲۰ پورشه دیزاین آن را همراهی می کنند.

طبق اعلام هواوی، میت ۲۰ از امروز با قیمت ۸۰۰ یورو (معادل ۹۲۵ دلار) برای مدل پایه (۴ گیگابایت رَم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی) و ۸۵۰ یورو (معادل ۹۸۵ دلار) برای بالاترین مدل (۶ گیگابایت رَم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی) از امروز به فروش می رسد. اگر خواهان افزایش فضای ذخیره سازی این گوشی ها هستید، باید کارت های جدید NM هواوی را تهیه کنید اما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد آنها در دست نیست.

هواوی میت ۲۰ پرو که قدرتمندترین پرچمدار اندرویدی بازار محسوب می شود، از امروز با قیمت پایه ۱۰۵۰ یورو (معادل ۱۲۱۵ دلار) عرضه خواهد شد. این گوشی فقط با پیکربندی ۶ گیگابایت رَم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی به فروش می رسد.

فروش هواوی میت ۲۰ آر اس (پورشه دیزاین) هم از امروز آغاز می شود، البته اگر جزو معدود افرادی هستید که تمایل به خریدن این گوشی فوق العاده گران قیمت دارید. مدل پایه این گوشی با ۸ گیگابایت رَم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی ۱۶۹۵ یورو (معادل ۱۹۵۰ دلار) و بالاترین مدل با ۸ گیگابایت رَم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی به قیمت ۲۰۹۵ یورو (معادل ۲۴۲۵ دلار) به فروش خواهند رسید.

تنها مدلی که باید مدتی برای خریدنش صبر کنید، میت ۲۰ ایکس است که از ۲۶ اکتبر (چهارم آبان ماه) و به قیمت ۹۰۰ یورو (حدود ۱۰۴۰ دلار) برای مدلی با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی به فروش می رسد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato