کاربران اسنپ اپلیکیشن گوگل پلی سرویس خود را به‌روزرسانی کنند

تیم اسنپ امروز و با انتشار یک بیانیه، از تغییرات ساختاری جدیدی در اپلیکیشن اندروید خود خبر داده که به بهود عملکرد آن منجر می‌شوند. اما با این حال، برای استفاده از نسخه جدید اپ می‌بایست بعضی نرم‌افزارهای سیستمی اندروید را به‌روزرسانی کنید.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، کاربرانی که گوشی اندرویدی دارند برای استفاده از این نسخه جدید حتما باید گوگل‌پلی سرویس (Google Play Services) خود را آپدیت کنند. همانطور که میدانید، گوگل پلی سرویس یکی از اپلیکیشن‌های سیستمی است که تقریبا می‌توان گفت کارکرد تمام اپ‌های اندرویدی به وجود آن وابسته است.

بنابراین اسنپ با انتشار این به‌روزرسانی، نیاز دارد که گوگل پلی سرویس خود را از فروشگاه گوگل به آخرین نسخه موجود به‌روزرسانی کنید. اولین قدمی که برای آپدیت کردن باید انجام دهید این است که نسخه گوگل‌پلی سرویس خود را چک کنید تا قدیمی نباشد. در زمان یادداشت این مطلب، آخرین نسخه گوگل‌پلی سرویس ۱۴ است. اگر می‌خواهید بدانید که نسخه گوگل‌پلی سرویس شما چند است:

۱. به قسمت تنظیمات (Settings) بروید.
۲. اپلیکیشن گوگل‌پلی سرویس خود را باز کنید.
۳. در این صفحه‌ می‌توانید نسخه گوگل‌پلی سرویس خود را مشاهده کنید.

در صورت قدیمی بودن نسخه (خصوصا اگر قدیمی‌تر از ۱۱.۸ است) گزینه آپدیت را انتخاب کنید و از آخرین نسخه اپلیکیشن گوگل‌پلی سرویس بهره‌مند شوید.

همچنین شما می‌توانید از صفحه‌ گوگل‌پلی سرویس این اپلیکیشن را آپدیت کنید، برای اینکار کافی است اینجا کلیک کنید.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟