فروش انحصاری گوشی iPhone با شرایط ویژه در بامیلو

فروش انحصاری گوشی iPhone با شرایط ویژه در بامیلو

پیشرو الکترونیک فراسو تعداد محدودی گوشی iPhone در مدل‌های مختلف با ۱۸ ماه گارانتی "پیشرو سرویس فراسو" را به صورت انحصاری و تنها به شیوه آنلاین در بامیلو به فروش می رساند.

روابط عمومی بامیلو خبر می‌دهد که فروش این تعداد گوشی هر روز راس ساعت ۱۱ صبح آغاز می‌شود و تا ۱۰ روز ادامه دارد. اما بامیلو و شرکت پیشرو الکترونیک فراسو برای جلوگیری از سوء استفاده سودجویان بازار این گوشی را با شرایط خاصی به فروش می‌رسانند.

هر کاربر تنها مجاز به خرید یک عدد گوشی است. هیچ یک از محصولات توسط بامیلو ارسال نمی‌شود و هر خریدار برای دریافت سفارش خود باید شخصا با همراه داشتن کارت ملی خود به پاساژ چارسو واقع در شهر تهران مراجعه کند. خریداران باید حتما سیم کارت خود را به همراه داشته باشند. زمان مراجعه به پاساژ چارسو از طریق خدمات مشتریان بامیلو با کاربران هماهنگ خواهد شد. اگر خریداران در روز هماهنگ شده برای دریافت کالای خود مراجعه نکنند سفارش آنها لغو تلقی خواهد شد.

از دیگر قوانین پیش‌بینی شده برای فروش شفاف و دقیق این محصولات این است که زمان دریافت گوشی بسته بندی در مقابل خریدار باز می شود و ثبت در سامانه همتا صورت می‌گیرد .این فرایند حدوداً ۲۰ دقیقه به طول می‌انجامد و البته هزینه اضافه ای نیز ندارد. خریدار موظف است همراه با کارت ملی خود و سیم کارت مربوط به همان کد ملی برای تحویل گوشی خود به پاساژ چهارسو مراجعه کند.

به گزارش روابط عمومی بامیلو، تلاش شده است تا در بازار آشفته محصولات الکترونیک، فروش این محصولات که رقم قابل توجهی پایین‌تر از بازار عرضه می‌شوند به صورت کاملا شفاف و با رقمی منطقی به دست مصرف‌کننده اصلی برسد. برای اطلاعات بیشتر به بامیلو مراجعه کنید.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato