همه چیز درباره آیفون 13
جدیدترین شرایط فروش جک S3 اتوماتیک و جک S5 اتوماتیک

جدیدترین شرایط فروش جک S3 اتوماتیک و جک S5 اتوماتیک

گروه خودروسازی کرمان موتور جدیدترین شرایط فروش و پیش فروش محصولات خود را منتشر کرده است. مطابق با این شرایط فروش خودرو های جک S5  و S3 هر دو مدل اتوماتیک از  تاریخ ۱ آبان ماه لغایت ۱۵ آبان ماه سال جاری در دسترس مشتریان این شرکت خواهند بود.

مطابق با شرایط فروش جک S5 اتوماتیک، این خودرو با  قیمت غیرقطعی و به نرخ روز با پیش پرداخت ۱۲۰ میلیون تومان قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن نیز خردادماه سال آینده است. بوده و مشتریان می‌توانند از سود مشارکت ۱۶ درصد و سود انصراف ۱۲ درصد بهره مند شوند.

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک:

جک S5 اتوماتیک از یک موتور ۱۹۹۷ سی‌سی بنزینی توربوشارژر سود می‌برد. این موتور توانایی تولید ۱۷۴ اسب بخار قدرت در دور موتور ۵۲۰۰RPM و ۲۶۵ نیوتن متر گشتاور در دورموتور بین در ۲۰۰۰ الی ۴۰۰۰ RPM را داراست. حداکثر سرعت خودروی مذکور ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت بوده و یک جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک دوکلاچه نیز خودرو را همراهی می کند.

مطابق با شرایط فروش جک S3 اتوماتیک ، این خودرو با  قیمت غیرقطعی و به نرخ روز با پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومان قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن نیز بهمن ماه ۹۷ است.

شرایط شرایط فروش جک S3 اتوماتیک:

شرایط فروش جک S3 اتوماتیک

تنها پیشرانه ارائه شده در خودروی جک S3 یک نمونه ۴ سیلندر تنفس طبیعی به حجم ۱.۵ لیتر است که قادر به تولید نیرویی معادل ۱۱۲ اسب بخار بوده و گشتاور حاصل از آن نیز برابر ۱۴۶نیوتن متر است.

لازم به تذکر است که بیشترین قدرت و نهایت گشتاور این پیشرانه به ترتیب در دور موتور ۶۰۰۰ و بازه ۳۵۰۰ تا ۴۵۰۰rpm حاصل خواهد شد. همچنین یک گیربکس CVT وظیفه انتقال نیرو پیشرانه را به چرخهای جلو برعهده دارد.

سود انصراف برای هردو خودرو ۱۲ درصد بوده و سود مشارکت برای جک S5 اتوماتیک ۱۶ درصد و برای جک S3 اتوماتیک ۱۸ درصد درنظر گرفته شده است.

مشتریان محترم میتوانند جهت کسب اصلاعات بیشتر به نشانی http://www.kermanmotor.com مراجعه نمایند .

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato