ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توقف تولید ساندرو
خودرو

توقف تولید رنو ساندرو در ایران؛ قطعه ای برای مونتاژ نیست

دبیرانجمن قطعه سازان خودرو از توقف تولید ساندرو در ایران خبر داد. «مازیار بیگلو» با اشاره به اینکه توقف همکاری رنو با خودروسازان ایرانی باعث می‌شود تا تأمین قطعات سی کی دی خودروهای رنو در ...

پگاه طوسی
نوشته شده توسط پگاه طوسی | ۷ آبان ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۸

دبیرانجمن قطعه سازان خودرو از توقف تولید ساندرو در ایران خبر داد. «مازیار بیگلو» با اشاره به اینکه توقف همکاری رنو با خودروسازان ایرانی باعث می‌شود تا تأمین قطعات سی کی دی خودروهای رنو در ایران صورت نگیرد، اظهار کرد که به دلیل عدم تأمین قطعات سی کی دی، قطعه سازان ایرانی امکان تولید سایر قطعات رنو را در کشور ندارند.

بیگلو ضمن تائید توقف تولید ساندرو در کشور گفت:

«ما قطعه سی کی دی نداریم تا بتوانیم این خودرو را روانه بازار کنیم. البته در حال حاضر رنو تعداد محدودی از قطعات سی کی دی این خودرو را وارد کرده اما بعد از اتمام آنها این خودرو دیگر امکان تولید در کشور را ندارد. این موضوع برای ما یک ضایعه بزرگ به شمار می‌آید اما متأسفانه بی‌عهدی طرف فرانسوی در همکاری با خودروسازان ایرانی ما را با مشکلاتی روبرو ساخته است.»

توقف تولید ساندرو

دبیرانجمن قطعه سازان خودرو با اعلام اینکه در تأمین خدمات پس از فروش خودروهای رنو نیز قرار است مذاکراتی صورت گیرد، افزود:

«رنو اعلام کرده می‌خواهد برای خدمات پس از فروش محصولات خود با خودروسازان مذاکره کند ولی هنوز این مذاکرات به نتیجه نرسیده است.»

بیگلو با اشاره به قرارداد پژو سیتروئن با خودروسازان ایرانی تصریح کرد: «گفته شده در قرارداد پژو تحکم‌های قوی برای طرف فرانسوی جهت اجرای تعهدات پیش بینی شده است که با تعلیق همکاری خودروسازان ایران در صدد استفاده از این ابزارها هستند.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • آریا
  آریا | ۸ آبان ۱۳۹۷

  وقتی امریکا حرفی میزنه بقیه تقلای بی خودی میکنن. قدرت دست امریکاست. به جای این دست و پا زدن های بی نتیجه برین اون 12 شرط که پمپو گفت رو بپذیرین و مذاکره کنین

 • Ali Reza
  Ali Reza | ۸ آبان ۱۳۹۷

  اینو که میگفتن تو بازار آمریکا حضور نداره و به تحریمها هم بی اعتناست، چطور شد پس قطع همکاری کردش؟ چطور نمیتونید ضمانت بگیرید، مفاد قرارداد هاتون رو علنی کنید چند تا حقوق دان زبده بخونن و نظر بدن یا اهرم های فشارقرار بدین که به این راحتی و با یک تویت و بیانیه نتونن برن، این جنگ تمامی ندارد!

 • valkyrie
  valkyrie | ۷ آبان ۱۳۹۷

  اول از همه قیمت ساندرو میشه قیمت خون باباشون.بعد میگن بازار تشنه است باید هرجور شده بره رو خط تولید.ازین ماشینای دیگه قرض میگیرن ساندروی ایرانیزه شده رو میدن بیرون.درست مثل دویست و شش

مطالب پیشنهادی