هواوی میت 20 بهترین شارژدهی باتری را میان پرچمداران 2018 دارد

هواوی میت ۲۰ که مدل ارزان‌تر میت ۲۰ پرو است، در کنار دیگر مدل‌های آخرین سری میت تنها گوشی اندرویدی مجهز به چیپ ۷ نانومتری محسوب شده که عملکرد فوق‌العاده‌ای در زمینه مصرف بهینه انرژی دارد.

این باتری قوی باعث شده هواوی میت ۲۰ بهترین امتیاز باتری را میان تمام پرچمداران موجود در بازار دریافت کند. همان‌طور که در لیست زیر می‌بینیم با ۱۴ ساعت و ۲۶ دقیقه، این گوشی بسیار بالاتر از سایر پرچمداران ۲۰۱۸ قرار گرفته است.

نزدیک‌ترین گزینه به میت ۲۰ نسخه ارزان‌تر آیفون‌های ۲۰۱۸ یعنی آیفون XR است که البته آن هم با ۱۱ ساعت و ۱ دقیقه، فاصله زیادی با رقیب چینی خود دارد. بنابراین شما می‌توانید ۲ روز کامل میت ۲۰ را بدون شارژ کردن استفاده کنید اما گوشی‌های دیگر باید روزی یک بار شارژ شوند.

میت 20
بعد از میت ۲۰ و آیفون XR رتبه بعدی به دیگر پرچمدار جدید اپل یعنی آیفون XS Max تعلق دارد.

حتی در زمینه مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل هم این گوشی عملکرد بهتری نسبت به سایرین دارد و شما می‌توانید باتری بزرگ آن را تنها در زمان یک ساعت و نیم به طور کامل شارژ کنید. نکته جالب در رابطه با این بخش به مدت زمان بیشتر از ۳ ساعتی برمی‌گردد که برای شارژ شدن آیفون‌های ۲۰۱۸ مورد نیاز است.

میت 20
میت ۲۰ در زمینه مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل هم جلوتر از رقبا است.

بدون شک یکی از دلایل اصلی مصرف بهینه باتری میت ۲۰ به استفاده از معماری ۷ نانومتری برمی‌گردد که جدا از تاثیر گذاشتن روی سرعت انتقال و پردازش، مصرف انرژی را هم ۴۰ درصد کاهش می‌دهد. در ضمن، این گوشی تنها موبایل اندرویدی مجهز به این معماری محسوب می‌شود.

هواوی طی ماه‌های اخیر عملکرد بسیار خوبی در بازار فروش گوشی‌های هوشمند به ثبت رسانده است. با وجود آن که بازار موبایل در رکورد به سر می‌برد، این کمپانی چینی طی سه ماه‌ مالی گذشته هم روند مثبت خود را ادامه داده و با فاصله تقریبی ۵ میلیون واحد نسبت به اپل، دومین برند پرطرفدار گوشی در دنیا محسوب می‌شود.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟