همه چیز درباره آیفون 13
اتصال هدست به دستگاه‌های اندرویدی سریع‌تر می‌شود

اتصال هدست به دستگاه‌های اندرویدی سریع‌تر می‌شود

اخیرا گوگل قدم هاى مهمى را براى هماهنگى راحت تر بلوتوث با هدست هاى اندرویدى برداشته است.

در یکى از جدیدترین این قدم ها، از حالا به بعد، اکانت گوگل شما هدست بلوتوثى که با آن به دیوایس خود وصل شدید را به خاطر سپرده و آن را به صورت خودکار به گوشى دیگرى که به اکانت شما متصل است، منتقل مى کند.

البته قابیلیت Fast Pair گوگل ویژگى جدیدى نیست و این قابلیت در واقع سال گذشته معرفى شده بود و اخیرا گوگل سعى کرده تا استفاده از آن را براى کاربران اندروید کاربردى تر کند.

در ضمن، به نظر مى رسد که قابلیت ذکر شده تنها محدود به دستگاه هاى اندرویدى نخواهد ماند و به زودى باید شاهد در دسترس قرار گرفتن آن براى کروم بوک ها نیز خواهیم بود.

طبق اعلام گوگل انجام شدن پروسه Fast Pair با نوتیفیکیشنی به اطلاع شما خواهد رسید. این قابلیت برای دستگاه‌هایی که از اندروید ۶ یا بالاتر استفاده مى کنند در دسترس قرار خواهد گرفت.

این قابلیت در حال حاضر روى دستگاه هاى اپل هم به شکل متفاوتى قابل استفاده است. به این صورت که اطلاعات هدفون وصل شده به دستگاه شما به وسیله اپل آیدى، به دیوایس دیگرى هم منتقل خواهد شد.

در حال حاضر تعداد کمى از هدست ها از Fast Pair بهره مند هستند و با فراگیر شدن آن، این قابلیت احتمالا به یکى از ویژگى هاى اصلى هدست هاى آینده تبدیل خواهد شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato