تعداد کاربران فورتنایت به 200 میلیون نفر رسید

تعداد کاربران فورتنایت به 200 میلیون نفر رسید

بازی فورتنایت را می‌توان یکی از بزرگترین عناوین منتشر شده در تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی دانست که محبوبیت بالایی در سرتاسر جهان دارد. با توجه به اطلاعاتی که به تازگی استودیو اپیک گیمز منتشر کرده، به نظر می‌رسد روند صعودی این بازی بتل رویال پس از ۲ سال همچنان دارد.

استودیو اپیک گیمز با ارسال یک بیانیه‌ی رسمی برای وبسایت وال استریت ژورنال، اعلام کرد تعداد کاربران بازی فورتنایت روی تمامی پلتفرم‌ها در سرتاسر جهان به رقم ۲۰۰ میلیون نفر رسیده است. چند ماه قبل، استودیو اپیک گیمز تعداد کاربران این بازی را ۱۲۵ میلیون کاربر اعلام کرده بود که با در نظر گرفتن رقم کنونی، به رشد ۶۰ درصدی تعداد کاربران در این مدت می‌رسیم که قابل توجه است.

مدتی قبل، فورتنایت توانسته بود باری دیگر رکورد تعداد کاربران همزمان را شکسته و آن را به نام خود ثبت کند. با توجه به خبری که اواسط آبان ماه منتشر شد، فورتنایت توانست رکورد ۸.۳ میلیون کاربر همزمان را به نام خود ثبت کند. دفعه‌ی قبل که این بازی توانسته بود رکوردی در این زمینه ثبت کند، به بهمن سال گذشته بر می‌گردد که در آن زمان سرورهای بازی با مشکل مواجه شده بودند. این بازی در تاریخ ذکر شده توانسته بود به رکورد ۳.۴ میلیون کاربر همزمان دست یابد.

 فورتنایت

نکته‌ای که باید به آن توجه کرد، این است که فورتنایت تقریباً روی تمامی پلتفرم‌های موجود در بازار، از کنسول‌های نسل هشتمی گرفته تا تلفن‌های همراه هوشمند، قابل دسترسی است. موضوعی که می‌تواند در ثبت چنین رکورد‌هایی بسیار تاثیر گذار باشد.

معمولاً هر بازی ویدیویی که به محبوبیت می‌رسد، پس از مدتی در سرازیری سقوط قرار می‌گیرد و به تدریج طرفداران خود را از دست می‌دهد. با وجود اینکه ۲ سال از عرضه فورتنایت می‌گذرد، این بازی نه تنها روند نزولی پیدا نکرده، بلکه با گذشت هر روز بر میزان محبوبیت آن در سرتاسر جهان افزوده می‌شود. دلیل این مسئله را احتمالاً باید در مدیریت درست اپیک گیمز در انتشار به‌روزرسانی‌ و محتویات جدید جستوجو کرد.

در پایان، توصیه می‌کنیم برای خواندن راهنمای بتل پس فصل ششم بازی فورتنایت به این لینک مراجعه کنید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato