راهنمای بتل پس فورتنایت [هفته نهم و دهم]

در چالش های این هفته بتل پس فورتنایت یک چهارشنبه سوری کوچک و پر از انفجار داشتیم.

چالش های بتل پس هفته نهم

 • پرش های طولانی با ماشین های مختلف (30 ثانیه): شما می توانید ماشین های Quadcrusher را از نقشه زیر پیدا کنید و با چند پرش متوالی از تپه ها چالش تمام کنید.
 • انجام چالش دلقک کارنیوال (3 بار): برای انجام این چالش شما باید با تبر خود به بادکنک های در حال باد شدن ضربه بزنید. در نقشه زیر مکان تمامی چالش های دلقک کارنوال مشخص شده است. فقط مراقب افراد دیگری که در حال انجام چالش هستند باشید.

 • گرفتن شیلد به شیوه های مختلف (5 بار): برای این چالش می توانید از قارچ های موجود در جنگل های اطراف Dusty Divot و Wailing Woods، معجون شیلد کوچک و بزرگ و چاگ جاگ استفاده کنید.

چالش های بتل پس

 • صدمه زدن به دشمنان با Clinger ،Stick Bomb یا Grenade: در هر بازی شما با جستجو در صندوقچه ها یکی از چند نوع این سلاح های انفجاری را پیدا خواهید کرد. اگر شانس داشته باشید و در مراحل اولیه بازی بتوانید به آنها برسید می توانید با پرتاب آنها در ساختمان های دیگر به راحتی چالش را به اتمام برسانید.

 • صدمه زدن به ساختارهای حریف با استفاده از دینامیت (10,000 واحد): دینامیت جدیدترین سلاح درون بازی است و یکی از بزرگترین بردهای انفجاری را در میان سلاح ها دارد. بنابراین صدمه 10,000 واحدی آنقدر هم مشکل نیست. این آیتم در بخش های پایانی بازی که بازیکنان باقی مانده لوت خوبی دارند و مشغول ساخت بیس هستند می تواند خیلی مفید باشد.
 • کشتن دشمنان با Rocket Launcher یا Grenade Launcher (3 نفر): فقط مراقب باشید راکت در نزدیکی خودتان منفجر نشود.
 • صدمه زدن به دشمنان با سلاح های مختلف (چند بخشی، هر بخش 100 واحد): مرحله اول: نارنجک، مرحله دوم: Grenade Launcher، مرحله سوم: Rocket Launcher. این چالش خلاصه ای ازچالش های قبلی است.

ستاره مخفی

بعد از کامل کردن تمام این چالش ها به لودینگ اسکرین جدید می رسیم. با دقت در تصویر می توانید هاله ای از ستاره مخفی را بالای گریل باربکیو ببینید. مکان ستاره مخفی در نقشه زیر مشخص شده است.

 

چالش های بتل پس هفته دهم

 • ساختن سازه (250 واحد): این چالش مورد جدیدی نیست و یکی از امور کلیدی درون بازی است. قبلا درباره ساختن سازه ها در پست راهنمای فورتنایت صحبت کرده ایم. فقط سعی کنید به بهترین شکل از منابع در اختیارتان استفاده کنید.
 • دیدن یک کشتی وایکینگ، یک شتر و یک اتوبوس جنگ (بتل باس) خراب شده: این چالش بسیار ساده بوده و برای کامل کردن آن فقط لازم است به نقاط مشخص شده در نقشه زیر بروید.
 • پیدا کردن صندوقچه های درون Tilted Towers یا Paradise Palms (7 عدد)

  نقشه منطقه Paradise Palms

چالش های بتل پس

 • استفاده از سلاح های رگباری دفاعی (تورت) در بازی (3 عدد): این سلاح های تقریبا جدید با رنگ نارنجی و کلاس Legendary منتشر شده اند ولی احتمال گرفتن آنها از صندوقچه ها بسیار بالا است.
 • فرود آمدن در ... (چند بخشی): شما باید به ترتیب در Salty Springs  ،Lonely Lodge ،Lucky Landing ،Snobby Shores ،Lazy Links فرود بیایید.
 • کامل کردن چالش های ماشین سواری (3 عدد): این چالش ها هم مانند هفته های گذشته است و شما باید با استفاده از وسایل نقلیه از چند عدد چک پوینت بگذرید. مکان چالش ها در نقشه زیر مشخص شده است.
 • کشتن دشمنان با سلاح های مختلف (چند بخشی، هر بخش یک نفر): مرحله اول: شاتگان ها، مرحله دوم: سلاح های رگباری، مرحله سوم: کلت ها

ستاره مخفی

با نگاه کردن به لودینگ اسکرین آزاد شده می توانید مختصات مکانی جدید را روی اسپیکر پیدا کنید. ستاره مخفی در نقشه زیر قرار دارد.

malltina

مطالب مرتبط

نمرات The Last of Us Part 2 بهترین بازی پلی استیشن 4 منتشر شد

گروه بزرگی از سایت‌های معتبر معتقد هستند که ساخته جدید ناتی‌داگ توانسته ویدیو گیم را چه در روایت داستان و چه تجربه واقع‌گرایانه از گیم‌پلی به سطحی برساند که پیش از این آن را مشاهده نکرده بودیم.در ویجیاتو بخوانید... ادامه مطلب

بهترین بازی های سال 2019 ویجیاتو مشخص شدند [تماشا کنید]

بعد از نزدیک به دو هفته بالاخره نوبت به اصلی‌ترین جایزه‌ی سال رسید: بهترین بازی سال 2019اما این بار مشابه سال‌های گذشته که در دیجیاتو ما را دنبال کردید، می‌خواهیم نه یک بازی، بلکه ده بازی برترمان را به شما معرفی کنیم و اندکی راجع به همه آن‌ها صحبت کنیم. گرچه مفصلا راجع به تک به... ادامه مطلب

با بهترین بازی موبایل سال آشنا شوید

از زمانی که بازی‌های موبایلی در ذهن مخاطبین و گیمرها صرفا سرگرمی‌هایی کوچک برای پر کردن اوقات فراغتی محدود محسوب می‌شدند مدت‌ها گذشته. این روزها تمام گیمرها قبول کرده‌اند که پلتفرم موبایل نیز مانند تمام پلتفرم‌های دیگر می‌تواند میزبان عناوین بزرگ و کوچکی باشد که تاثیری شگرف در این صنعت رو به رشد می‌گذارند.تحریریه ویجیاتو... ادامه مطلب

با بهترین طراحی جهان در بازی‌های سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

یکی از رسالت‌های هر بازی خوبی، غرق کردن ما در دنیایی کاملاً متفاوت با دنیای واقعیست و ایجاد این احساس که واقعاً به آن جهان مجازی تعلق داریم. این کاری نیست که هر بازی‌سازی به راحتی از پسش برآید. یک محیط خوب ترکیبی از اتمسفرسازی درست، توپوگرافی فکرشده، معماری چشم‌نواز و بی‌شمار فعالیت سرگرم‌کننده است.تمام... ادامه مطلب

با بهترین بازی ورزشی یا خانوادگی سال آشنا شوید

وقتی صحبت از بهترین بازی‌ 2019 یا هر سال دیگری باشد باشد، بازی‌های ورزشی و خانوادگی از جمله عناوینی هستند که به راحتی از یادها می‌روند. اما تلاش ما بر این بوده که هیچ بازی خوبی را از لیست بهترین‌های سال جا نیندازیم. این‌ها نامزدهای بهترین بازی ورزشی یا خانوادگی هستند و برخی از آن‌ها... ادامه مطلب

با بهترین بازی با ژانر ترکیبی سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

در نسل هشتم از بازی‌های ویدیویی، احتمالاً مهم‌ترین اتفاقی که افتاد ظهور انبوهی بازی نوآورانه بود که متوجه شدند نیازی به پایبندی کامل به ژانرهای از پیش تثبیت شده نبوده و می‌توان با ادغام بهترین عناصر بهترین ژانرها، تجربه‌ای خلق کرد که هیچوقت مشابه‌اش را ندیده‌ایم.تمام بازی‌هایی که تحریریه ویجیاتو رای به حضور آن‌ها در... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟