نسخه رایگان PES 2019 معرفی شد

دقایقی پیش کونامی به طور رسمی نسخه رایگان PES 2019 را با پسوند لایت معرفی کرد.

در این بازی رایگان شما به بخش‌های بازی دوستانه، بخش آنلاین مای کلاب که شباهت زیادی به حالت پرطرفدار آلتیمیت تیم فیفا دارد، بخش تمرین و قسمت PES League دسترسی پیدا می‌کنید. بازی PES 2019 نتوانست عملکرد قابل قبولی را در بازارهای جهانی داشته باشد و هدف اصلی کونامی از عرضه نسخه رایگان، جذب کاربران بیشتر برای بخش پولساز مای‌کلاب خواهد بود.

از سمت دیگر و از آن‌جایی که بخش‌هایی مانند مسترلیگ تغییر چندانی نسبت به گذشته نداشته و انگیزه بسیاری از طرفداران سری PES تنها تجربه قسمت بازی دوستانه است، این نسخه رایگان بسیاری را از خرید PES 2019 بی‌نیاز می‌کند. پیش از این هم این بازی برای مدت محدودی روی کنسول ایکس باکس وان رایگان شده بود.

موبایلت

بازی PES 2019 پیش از این نمره 84 را از دیجیاتو دریافت کرده بود:

PES 2019 بدون شک یک بازی خیلی خوب است که چه مانند من طرفدار دو آتشه ورزش فوتبال باشید و چه نباشید،‌ برای مدتی طولانی سرگرمتان خواهد کرد. تجربه درون زمین مسابقه بازی نسبت به گذشته بهبود زیادی پیدا کرده و از حالت خام و کاملا آرکید گذشته خارج شده است،‌ گرافیک بازی نیز همانند روندی که کونامی در نسل هشتم آغاز کرده، هر ساله نسبت به قبل بهتر می‌شود و این روند در PES 2019 نیز ادامه پیدا کرده است.

نسخه رایگان PES 2019 را می‌توانید روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی تجربه کنید. در ضمن ما به صورت هفتگی به آموزش بخش‌های مختلف این بازی می‌پردازیم که از اینجا به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟