ترکیب ال‌جی G5 و اسپری بد بو برای تنبیه سارقان [تماشا کنید]

ترکیب ال‌جی G5 و اسپری بد بو برای تنبیه سارقان [تماشا کنید]

وقتی سربه‌سر یکی از مهندسان سابق ناسا می گذارید باید خود را برای پیامدهای عجیب و غریب هم آماده کنید.

«مارک رابر»، از مهندسان سابق آژانس فضایی آمریکا محصولی را از طریق سایت آمازون خریده بود اما بدون اینکه بسته را تحویل بگیرد، متوجه شد دریافت آن از طرف مشتری در سیستم تایید شده است. رابر از تماس با اپراتورهای کمپانی به نتیجه نرسید اما بعد از بررسی دوربین های مدار بسته خانه اش متوجه شد که مامور پست بسته را  پشت در گذاشته و دو نفر آن را به سرقت برده اند.

مهندس ناسا این سرقت را به پلیس گزارش کرد اما حتی با وجود شواهد ویدیویی مساله آنقدر برای پلیس مهم نبود که آن را پیگیری کند.

با این حال رابر دست بردارد نبود و طبیعتا کسی که در پروژه پرتاب کاوشگر به سیاره های دیگر حضور داشته آنقدر توانایی دارد که درس خوبی به سارقان بسته های پستی بدهد.

مارک رابر تصمیم گرفت گجت خاصی را در قالب هوم پاد طراحی کند که در صورت به سرقت رفتن هم از دزدها فیلمبرداری کرده و هم باعث آزار آنها شود. وی بدین منظور چهار موبایل ال جی G5 را به هم متصل کرد تا فیلمبرداری ۳۶۰ درجه میسر شود. در ادامه یک اسپری پولک های ریز تزیینی و اسپری باد شکم را به دوربین ها اضافه کرد.
این پروژه به ظاهر ساده چنین ماه طول کشید اما در نهایت دزدهای بسیاری را به دردسر انداخت تا حدی که اغلب آنها سعی می کردند هر طور شده گجت را از خودشان دور کنند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato