فورتنایت در سال 2018 بیشتر از ۲۹ کشور جهان درآمدزایی کرده است

فورتنایت در سال 2018 بیشتر از ۲۹ کشور جهان درآمدزایی کرده است

فورتنایت در سال 2018 بیشتر از ۲۹ کشور جهان درآمدزایی کرده است

بر اساس گزارش مالی جدیدی که از سمت TechCrunch منتشر شده، بازی فورتنایت طی سال جاری میلادی ۳ میلیارد دلار درآمدزایی کرده که این مقدار بیشتر از درآمد سالیانه ۲۹ کشور در سرتاسر جهان است.

البته این موضوع هنوز از سمت خالقان فورتنایت در کمپانی اپیک گیمز تایید نشده و در این میان باید به هزینه‌هایی مثل هزینه نگه‌داری از سرورها و مواردی از این دست هم توجه کرد. در کل بر اساس تخمین‌های تحلیلگران اقتصادی، اپیک گیمز نزدیک به ۱۵ میلیارد دلار ارزش دارد که همین رقم از ارزش تولید ناخالص داخلی کشورهایی مانند جامائیکا بیشتر است.

فورتنایت
طی ماهی که گذشت کمپانی اپیک گیمز اعلام کرد تعداد کاربران بازی فورتنایت روی تمامی پلتفرم‌ها در سرتاسر جهان به ۲۰۰ میلیون نفر رسیده است.

انتظار می‌رود با رسیدن به تعطیلات سال نوی میلادی و آغاز فصل هفتم از این بازی که قابلیت‌های جدیدی را به این عنوان اضافه می‌کند، رشد این عنوان با شیب فعلی ادامه پیدا کند. در ضمن، اپیک گیمز طی ماه آینده گزارش مالی خود را منتشر خواهد که به احتمال زیاد در آن زمان صحت درآمد ۳ میلیارد دلاری فورتنایت طی ۲۰۱۸ رسما تایید خواهد شد.

پیش از این هم گوگل لیستی از محبوب‌ترین عبارات جستجو شده طی سال جاری را منتشر کرد بود که بر اساس آن نام فورتنایت بیشتر از هر بازی دیگری در سال ۲۰۱۸ جستجو شده است. محبوبیت فورتنایت کار را به جایی رسانده که مدتی پیش وال استریت ژورنال با انتشار گزارشی مدعی شد برخی والدین به دنبال استخدام مربی برای موفقیت فرزندانشان در این بازی هستند.

 

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل