ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

۱۳۰۰ پروژه وبسایت جمع سپاری Indiegogo در سال ۲۰۱۸ موفق بوده‌اند

وبسایت جمع سپاری Indiegogo سال ۲۰۰۸ میلادی برای جمع‌آوری کمک‌های مالی مردمی راه اندازی شد اما چند وقتی است بسیاری از ایده پردازان و مخترعان سعی می‌کنند با اشتراک گذاشتن ایده‌ی محصولات جدید، توجه مخاطبان را جلب ...

امین قیاسی
نوشته شده توسط امین قیاسی | ۱۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۰

وبسایت جمع سپاری Indiegogo سال ۲۰۰۸ میلادی برای جمع‌آوری کمک‌های مالی مردمی راه اندازی شد اما چند وقتی است بسیاری از ایده پردازان و مخترعان سعی می‌کنند با اشتراک گذاشتن ایده‌ی محصولات جدید، توجه مخاطبان را جلب کنند و سرمایه‌ی لازم برای تولید انبوه را فراهم نمایند. حال این وبسایت مدعی شده استقبال مردم، ۱۳۰۰ پروژه‌ی سال ۲۰۱۸ میلادی را به موفقیت رسانده‌ و سرمایه‌ی لازم آنها را تامین کرده است.

سال گذشته ۱.۴ میلیون کاربر ۲.۱ میلیون بار به پروژه‌های این سایت کمک مالی کرده‌اند. بدین ترتیب پشتیبانی ساکنین تمامی قاره‌های جهان موجب شده برای سی عدد از پروژه‌ی این سایت، یک میلیون دلار جمع آوری شود. حتی استقبال کاربران موجب شده هر کدام از ۲۵۰ پروژه‌ی این سایت بتواند ۱۰۰ هزار دلار یا بیشتر جمع آوری کند.

محصولاتی نظیر ایرباد‌ بی سیم TicPods Free ، ایرفون‌ PaMu و نوت‌بوک‌ چندبار مصرف Rocketbook Everlast Mini در این سایت موفق شده‌اند توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کنند و بیشترین میزان استقبال مخاطبین این سایت را در سال ۲۰۱۸ به خود اختصاص دهند.

سال گذشته رکورد دیگری هم در وبسایت جمع سپاری Indiegogo شکسته شده و پروژه Mate X موفق شده بیش از ۲۰ میلیون دلار سرمایه جمع آوری کند. بدین ترتیب شرکت سازنده‌ی Mate X توانست به راحتی دوچرخه‌ی تاشوی خود را تولید نماید.

جالب اینجاست که ۱۵ کمپانی‌ بزرگ و معروف نظیر لگو، کوکاکولا و تایسون نیز سراغ این وبسایت جمع سپاری آمده‌اند تا سرمایه‌ی لازم را برای پروژه‌های جانبی خود جمع آوری کنند.

این آمار و ارقام موجب شده که کمپانی Indiegogo با انتشار مطلبی در وبلاگش مدعی شود طی ۱۱ سال گذشته موفق شده با بکار بستن روش انقلابی خود، به کمک کارآفرینان بیاید و رویای بسیاری از آنها را به واقعیت بدل کند. رویایی که تنها با روبرو کردن مستقیم خریداران و محصولات نوآورانه امکان پذیر شده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
مطالب پیشنهادی