ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود

ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود

«ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی» از تاریخ ۱۰ تا ۱۲ بهمن ماه در همین دانشگاه برگزار خواهد شد تا ظرفیت‌های بالای بازار سرمایه به دانشجویان و کارآفرینان علاقه­‌مند به این زمینه معرفی شود.

ماراتن مالی شهید بهشتی با حمایت بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار می‌شود و پیش‌بینی می‌شود ۲۵ تیم ۳ تا ۵ نفره در این رویداد ثبت‌نام کنند. یکی از الزامات این شرکت ثبت‌نام گروهی افراد در این رویداد است که اعضای تشکیل دهنده تیم‌ها می‌توانند شامل برنامه‌نویس، سمت سرور و کاربر، طراح رابط کاربری، بازاریاب و ...  باشند.

برای شرکت در این رویداد نیازی به داشتن ایده نیست. این ماراتن تحت عنوان فین وارز (finwars)، یک مسابقه برنامه‌نویسی است و اینطور که «مهدی دهقان» دبیرخانه اجرایی رویداد ماراتن مالی شهید بهشتی به دیجیاتو می‌گوید پیش از این رویداد در تاریخ ۷ بهمن کارگاهی برای تیم‌ها برگزار می‌شود تا تمامی چالش‌های مسابقه برای آنها توضیح داده شود:

«۱۰ بهمن ماه ماراتن آغاز خواهد شد. موضوعاتی در زمینه چالش‌های مالی به عنوان موضوع مطرح می‌شود تا تیم‌ها بر اساس آن برنامه‌نویسی کنند. در طی این سه روز، شرکت کنندگان در دانشگاه مستقر خواهند شد و فرصت دارند تا نسخه‌ای از راه حل‌هایی که برای این چالش‌ها یافته‌اند را ارائه کنند. در نهایت ظهر روز ۱۲ بهمن داوران نسخه‌ها را بررسی خواهند کرد.»

ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی

به گفته دهقانی قرار است به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب ۱۰ میلیون، ۵ میلیون و ۳ میلیون تومان جایزه نقدی داده شود و علاوه بر آن تیم‌ها در صورت تمایل می‌توانند به مدت سه ماه در شتاب‌دهنده فارابی بمانند و در طی این مدت شتاب‌دهنده برای تیم‌ها کارگاه‌های آموزشی، فضای کاری و حمایت مالی را فراهم خواهد کرد.

این رویداد توسط شرکت مهتاب و با همکاری مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد و داوران و مربیانی از مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی، شتابدهنده فارابی، بانک قرض الحسنه مهر ایران و ...حضور خواهند داشت.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato