ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پلی استیشن
ویجیاتو - بازی

فروش پلی استیشن 4 به ۱۰۰ میلیون دستگاه نزدیک شد

طی رویداد CES 2019، سونی اعلام کرد کنسول پلی استیشن 4 بیشتر از ۹۱.۶ میلیون دستگاه فروش رفته است. با این میزان فروش می‌توان به راحتی گفت که پلی استیشن 4 عملکرد بهتری نسبت به ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۱۸ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۵

طی رویداد CES 2019، سونی اعلام کرد کنسول پلی استیشن 4 بیشتر از ۹۱.۶ میلیون دستگاه فروش رفته است.

با این میزان فروش می‌توان به راحتی گفت که پلی استیشن 4 عملکرد بهتری نسبت به کنسول نسل پیشین سونی یعنی پلی استیشن 3 داشته. در این میان این کمپانی اعلام کرد که تنها طی ۱۲ ماه گذشته، بیشتر از ۱۸ میلیون واحد پلی استیشن 4 به فروش رسیده که ۵.۶ میلیون از آن‌ مختص به دوران تعطیلات سال نوی میلادی می شود.

البته فروش پلی استیشن 4 نسبت به سال گذشته کمی کاهش پیدا کرده است. این کنسول طی سال ۲۰۱۷ بیشتر از ۲۰ میلیون دستگاه فروش رفته بود. پلی استیشن 4 در زمینه فروش نرم افزاری هم بسیار عالی عمل کرده است. بیشتر از ۵۰ میلیون نسخه بازی تنها در دوران تعطیلات سال نو به فروش رفته‌اند تا مجموعه بازی‌های فروخته شده روی این کنسول به رقم ۸۶۴ میلیون نسخه بازی برسد.

پلی استیشن 4

پرفروش‌ترین انحصاری این کنسول طی سال گذشته میلادی هم عنوان Spider-Man بود که در بازارهای جهانی بیشتر از ۹ میلیون نسخه به فروش رسیده است. در انتها سونی اعلام کرد که شبکه پلی استیشن در حال حاضر نزدیک به ۹۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد که رشدی ۱۰ میلیونی نسبت به ماه می ۲۰۱۸ محسوب می‌شود.

بسیاری انحصاری‌های درجه یک و عرضه بازی‌های چند پلتفرمی با کیفیت‌تر را عامل موفقیت این کنسول نسل هشتمی می‌دانند. آیا شما هم یکی از کاربران پلی استیشن 4 هستید؟ بازی مورد علاقه خود از این کنسول را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی