امکان تبادل استیکر بین واتساپ و جی بورد فراهم می شود

امکان تبادل استیکر بین واتساپ و جی بورد فراهم می شود

واتس اپ هیچ گاه از تست قابلیت‌های جدید در نسخه‌های iOS و اندروید اپلیکیشن خود دست نمی‌کشد. هر چند بسیاری از این قابلیت‌ها هرگز برای نسخه نهایی منتشر نمی‌شوند، اما مواردی هم هستند که به احتمال زیاد در نسخه نهایی شاهد آن‌ها خواهید بود.

به گزارش WABetaInfo که همیشه نسخه‌های بتای واتس اپ را با دقت پایش می‌کند، ظاهرا در آخرین نسخه بتای اندروید این پیام‌رسان امکان تعامل با استیکرهای کیبورد گوگل (موسوم به Gboard) فراهم شده است.

البته در حال حاضر، این قابلیت در مراحل اولیه توسعه خود به سر می‌برد و فقط تعداد کمی استیکر برای آن ارائه شده که همگی توسط کارمندان واتس اپ طراحی شده‌اند. با این وجود، امکان استفاده از استیکرهای شخص ثالث دانلود شده از اپ استور یا گوگل پلی هم وجود دارد.

واتس اپ

قابلیت جدید به کاربران جی بورد اجازه می‌دهد که استیکرها را مستقیما از درون پیام‌رسان دریافت کنند. اگر چه این قابلیت هنوز به طور کامل ارائه نشده، اما به نظر می‌رسد که هدف اصلی آن، تشویق کاربران اندروید به نصب واتس اپ و جی بورد روی گوشی‌‌هایشان بوده تا بتوانند از قابلیت تعامل استیکرها بهره ببرند.

با فعالسازی این حالت، استیکری که از جی بورد در واتس اپ ارسال می‌کنید هم مستقیما به فرمت یک استیکر سازگار با پیام‌رسان در می‌آید. هر چند هنوز قابلیت تبادل استیکر در آخرین نسخه بتای جی بورد دیده نمی‌شود. با این وجود، احتمال دارد که طی یکی دو هفته آینده شاهد فعالسازی این قابلیت و استفاده از آن در اپلیکیشن باشید.

امکان تبادل استیکر میان واتس اپ و جی بورد در حالی مراحل تست خود را آغاز کرده که هفته گذشته، امکان ارسال پاسخ مخفی در چت‌های گروهی که یکی دیگر از قابلیت‌های آزمایشی واتس اپ به شمار می‌رفت از مرحله تست بتا خارج و برای نسخه نهایی پیام‌رسان برای آیفون و آیپد منتشر شد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato