به رخ کشیدن قدرت دوربین آیفون XS در ویدیو جدید کمپین Shot on iPhone [تماشا کنید]

به مناسبت سال نوی چینی، اپل ویدیوی جدیدی را با محوریت کمپین Shot on iPhone منتشر کرده است. این ویدیو که به وسیله آیفون XS گرفته شده، داستان یک خانواده طی سال نو چینی را روایت می‌کند.

سال نو چینی از مهم‌ترین تعطیلات سنتی مردم این کشور محسوب می شود که مردم چین طی ماه بهمن و بعد از حلول ماه جدید آن را جشن می‌گیرند. در این ویدیو شاهد گفتگو مادر نگرانی که هستیم که بسته‌ای را به پسر خود می‌دهد و او سفری طولانی را برای رساندن بسته به خانه آغاز می‌کند. لازم به ذکر است که کار ساخت این فیلم بر عهده کارگردان معروف چینی جیا ژانکو است که سابق دریافت جایزه کن برای بهترین فیلنامه را در کارنامه خود دارد.

در این ویدیو به آداب و رسوم‌های سال نوی چینی مانند خرید گوشت‌های بو داده مخصوص و دیدار با اهالی خانواده اشاره می‌شود. در ضمن، از این نکته نباید غافل شد که استفاده از آیفون XS برای فیلم‌برداری این ویدیو کوتاه کار تک نفره‌ای نبوده و همان‌طور که در ویدیو دوم و سوم مشخص است، افراد زیادی در ساخت این فیلم که کیفیت بالای دوربین آیفون جدید را به رخ می‌کشد شرکت داشته اند.

طی سال‌های اخیر اپل تلاش‌های زیادی برای افزایش محبوبیت خود در بازار چین انجام داده و از همین سو انتشار چنین فیلم کوتاهی با محوریت جشن سال نوی این کشور چندان دور از انتظار نیست. پیش از این هم این کمپانی دور جدید کمپین Shot on iPhone را آغاز کرده بود که کاربران جدا از شبکه‌های اجتماعی شناخته شده مانند توییتر و اینستاگرام می‌توانند با استفاده از شبکه اجتماعی چینی Webio هم در این رویداد شرکت کنند.

آگهی استخدام

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟