تریلر جدید رزیدنت اویل 2 با محوریت بخش 4th survivor [تماشا کنید]

تریلر جدید رزیدنت اویل 2 با محوریت بخش 4th survivor [تماشا کنید]

تریلر جدیدی از رزیدنت اویل ۲ با محوریت بخش ۴th survivor منتشر شده که حضور شخصیت هانک در این بازی را به تصویر می‌کشد.

بعد از اتمام بازی با دو شخصیت کلیر و لیان، قسمت ۴th Survivor آزاد خواهد شد که طی آن کنترل هانک را بر عهده خواهید کرد. بر خلاف کلیر و لیان، هانک با تجهیزات کامل پا به راکون سیتی گذاشته و هنگام تجربه این بخش مشکلی از لحاظ داشتن گلوله و اسپری‌های سلامتی کافی نخواهید داشت.

ریتم بازی هنگام کنترل هانک تند‌تر از شخصیت‌های دیگر است و در مقابل شما با تعداد بیشتری از زامبی‌ها و دیگر دشمنان عجیب و غریب این بازی طرف خواهید بود. جالب است بدانید شخصیت «مستر ایکس» در این بخش هم حضور داشته و حتی هنگام کنترل هانک و با استفاده از اسلحه‌های پیشرفته  او هم نمی‌توانید این شخصیت ترسناک را از پای در بیاورید. بخش ۴th Survivor تنها حالتی نیست که بعد از اتمام بازی به آن دسترسی پیدا خواهید کرد و حالت‌های دیگری برای تجربه کردن هم وجود دارند که بهتر است خودتان آن‌ها را کشف کنید.

رزیدنت اویل ۲ جمعه گذشته برای پی سی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شد. جدا از عملکرد خوب در بحث فروش، این بازی توانسته رضایت اکثریت منتقدان را به دست آورد به طوری که عده‌ای این عنوان را یکی از بهترین بازی‌های ترسناک این نسل و از بهترین بازسازی‌های تاریخ می‌دانند. در نهایت اگر هنوز هم برای تجربه رزیدنت اویل ۲ شک دارید، پیشنهاد می‌کنم نگاهی به ۱۵ دقیقه ابتدایی این عنوان داشته باشید.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato