منتظر حضور کریس ردفیلد در بازسازی رزیدنت اویل 2 باشید

منتظر حضور کریس ردفیلد در بازسازی رزیدنت اویل 2 باشید

ماجراجویی لیان و کلیر در بازسازی رزیدنت اویل ۲ نظر بسیاری را به خود جلب کرده است. حال به نظر می‌رسد کپکام قصد اضافه کردن یکی از دیگر شخصیت‌های محبوب دنیای رزیدنت اویل یعنی کریس ردفیلد به این بازی را دارد.

سایتی که به جمع‌آوری مدل‌های رزیدنت اویل معروف است مدل کریس ردفیلد در این بازی را پیدا کرده که از نظر ظاهری شباهت زیادی به او در بسته الحاقی Not a Hero رزیدنت اویل ۷ دارد. به گفته این سایت، نمونه کریس ردفیلد حاضر در رزیدنت اویل ۲ با جزییات کاملی طراحی شده و بسیار قابل بازی کردن به نظر می‌رسد.

با توجه به تمام این قضایا، می‌توان احتمال اضافه شدن بخشی با محوریت کریس به رزیدنت اویل ۲ را مطرح کرد. همچنین این احتمال وجود دارد که مدل کریس تنها مربوط به مراحل اولیه ساخت این بازی باشد.

کریس ردفیلد

کپکام پیش از این تایید کرده بود که در صورت استقبال کاربران از رزیدنت اویل ۲، برای این بازی بسته‌های الحاقی متفاوتی عرضه خواهد کرد. یکی از شخصیت‌های اصلی این بازی یعنی کلیر ردفیلد خواهر کریس بوده و برای پیدا کردن او به راکون سیتی آمده است. در ضمن، در صورتی که بازسازی رزیدنت اویل ۲ را پیش خرید کرده باشید، به اسلحه کریس در این عنوان دسترسی پیدا خواهید کرد. تمام این موضوعات در کنار یکدیگر باعث می‌شوند که حضور کریس در رزیدنت اویل ۲ چندان هم دور از انتظار نباشد.

جدا از تمامی این موارد، تهیه کننده بازسازی رزیدنت اویل ۲ طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که مانند این بازی که با اصرار طرفداران قدیمی این سری بازسازی شده است، در صورت ابراز علاقه دوباره طرفداران و فروش خوب رزیدنت اویل ۲، آن‌ها سراغ بازسازی قسمت سوم از این مجموعه پرطرفدار خواهند رفت.

به بازسازی کدام یک از نسخه‌های مجموعه رزیدنت اویل علاقه‌مند هستید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato