فراتر از سوپرمارکت؛ سوپرمارکت‌‌های آنلاین اسنپ‌فود راه‌اندازی شد

فراتر از سوپرمارکت؛ سوپرمارکت‌‌های آنلاین اسنپ‌فود راه‌اندازی شد

سوپرمارکت‌های آنلاین اسنپ‌فود امکان جدید این اپلیکیشن است که به تازگی راه‌اندازی شده‌است و با چند کلیک ساده و با کمترین هزینه‌ ارسال می‌توان در کمتر از ۳۰ دقیقه هر کالای سوپرمارکتی را از آن تحویل گرفت.

در طول هفته چندبار به سوپرمارکت می‌روید و چه انتظاراتی از آن دارید؟ حالا وقت آن رسیده است که انتظارات خود را بالاتر ببرید و کالاها را گران نخرید. اسنپ‌فود نسل تازه‌ای از سوپرمارکت‌های آنلاین در ایران است که ویترین و قفسه‌ها را کف دست شما می‌گذارد. اینطور که اسنپ فود می‌گوید کالای مورد نیازتان در کمتر از ۳۰ دقیقه به مشتری می‌رسد.

به گفته اسنپ‌فود تازگی کالا یکی از گارانتی‌های این سوپرمارکت آنلاین است، مخصوصاً‌ کالاهایی که مدت‌زمان مصرف آنها کم است:

«قرار نیست برای تاریخ‌ انقضا کالا نگران باشید و مجبور باشید برای برداشتن لبنیات و نان تولید روز، کالاهای جلویی و رویی قفسه‌ها را کنار بزنید. این کالاها با تاریخ‌ تولید روز ارسال می‌شوند؛ لبنیات، نان و هر کالای زود فاسد شونده از این جمله است.»

سوپرمارکت‌های آنلاین اسنپ‌فود

قرار است بیشترین و متنوع‌ترین برندها در سوپر‌مارکت آنلاین اسنپ‌فود وجود داشته باشند تا کاربران بتوانند برند مورد علاقه خودشان را سفارش دهند. تخفیف از سوپرمارکت‌ها امکان دیگری‌ست که ارائه خواهد شد تا کاربران بتوانند با تخفیف خرید کنند.

اسنپ‌فود می‌گوید که سعی کرده است در اپلیکیشن خود از غذا گرفته تا شیرینی و آجیل، محصولات کافه‌ای و البته کالاهای سوپرمارکتی را ارائه کند:

«اسنپ‌فود شما را از نصب چندین اپلیکیشن راحت کرده است؛ فقط با نصب اپلیکیشن اسنپ‌فود همه‌چیز در دسترس شماست؛ آن‌هم با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت.»

برای تجربه یک زندگی هوشمند و کشف این تجربه کافی‌ست تا اپلیکیشن اسنپ‌فود را دانلود کنید. یا حتی وارد وب سایت اسنپ فود شوید و به صورت آنلاین در سوپرمارکت‌های اسنپ‌فود سفارش دهید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato