نسخه ریمستر اساسینز کرید 3 در فروردین عرضه می‌شود [تماشا کنید]

نسخه ریمستر اساسینز کرید 3 در فروردین عرضه می‌شود [تماشا کنید]

نسخه ریمستر اساسینز کرید ۳ به زودی برای پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

مطابق انتظار، بازی از رزولوشن ۴K و فناوری HDR پشتیبانی خواهد کرد. همچنین کنترل و گیم‌پلی اساسینز کرید ۳ هم مطابق با استانداردهای عناوین امروزی به‌روز شده است. در ضمن، یوبیسافت اعلام کرده خریداران نسخه ریمستر از همان ابتدا به تمام محتویاتی که برای این بازی منتشر شده بود دسترسی پیدا خواهند کرد.

علاوه بر Assassin’s Creed 3، نسخه Liberation که در آن زمان برای پلی استیشن ویتا (و بعد از مدتی سایر پلتفرم‌ها) منتشر شده بود نیز همزمان با خرید نسخه سوم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

هر دو این بازی‌ها در قرن ۱۸ میلادی و در جریان استقلال ایالات متحده از بریتانیا رخ می‌دهند. نسخه سوم در زمان عرضه به خاطر محیط بزرگ و قابلیت‌های جدیدش نسبت به قسمت‌های پیشین مخصوصا در بخش نبردهای دریایی مورد توجه قرار گرفت. استقبال از بخش کشتیرانی به حدی بود که یوبیسافت اساسینز کرید ۴ را به طور کامل با تمرکز روی این المان توسعه داد. البته بسیاری از کاربران از باگ‌های بیشمار این عنوان گله می‌کردند که ظاهرا در نسخه ریمستر نباید منتظر آن‌ها باشیم.

نسخه ریمستر اساسینز کرید ۳ در تاریخ ۹ فروردین سال آینده برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد. در ضمن و همان‌طور که یوبیسافت پیش از این قول داده بود، خریداران سیزن پس اساسینز کرید: ادیسه به طور رایگان به این بازی دسترسی پیدا خواهند کرد.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato