راهنمای بتل پس فورتنایت فصل هفتم [هفته نهم و دهم]

در چالش های دو هفته اخیر بتل پس فورتنایت شما در یک دنیای برفی و میان تعداد زیادی آدم برفی رها می شوید تا دشمنان خود را در میان آنها پیدا کنید.

هفته نهم

چالش های مجانی

 • استفاده از آیتم Sneaky Snowman در بازی های مختلف (3 بار): Sneaky Snowman جدیدترین آیتم اضافه شده به بازی است و فعلا در دنیای برفی بازی جایگزین Bush شده. این آیتم شما را به شکل یک آدم برفی در می آورد و دشمنان شما را به چالش سختی برای پیدا کردن شما در میان ده ها آدم برفی موجود در هر ناحیه وارد می کند. این آیتم ها را هم می توان مانند Bush پوشید و هم مثل یک سازه با 100 واحد جان روی زمین قرار داد. شما حتی می توانید با پرت کردن این آیتم به دیگران آنها را تبدیل به آدم برفی کنید.
 • فرود آمدن در نواحی مختلف (5 بار): برای کامل کردن این چالش باید در نواحی Frosty Flights ،Haunted Hills ،Shifty Shafts، Retail Row و Dusty Divot فرود بیایید.
 • کشتن دشمنان در Junk Junction یا Retail Row (3 نفر): همیشه تعداد دشمنان و به تبع آن صندوقچه ها در Junk Junction بزرگ تر است. بنابراین اگر طرفدار جاهای شلوغ و درگیری های اولیه در بازی نیستید بهتر است Junk Junction را امتحان کنید.

چالش های بتل پس

 • ترکاندن بادکنک های طلایی (10 عدد): در نقشه زیر مکان های مشخص شده که با جستجو در اطراف آنها می توانید بادکنک های طلایی پیدا کنید. برای کامل کردن چالش 10 عدد از این بادکنک ها را با سلاح های خود بترکانید.
 • رقصیدن در مکان های مختلف (3 عدد): برای کامل کردن چالش باید در بالاترین نقاط مشخص شده در نقشه از ایموت های خود استفاده کنید.
 • کشتن دشمنان با استفاده از شاتگان (3 نفر): قبلا درباره کشتن دشمنان با شاتگان صحبت کرده ایم. بهترین راه این است که از فاصله نزدیک با دیگر بازیکنان درگیر کنید. رفتن به مناطقی مثل Tilted Towers با وجود ساختمان های زیاد آن برای این چالش مناسب است.
 • کامل کردن چالش های زمانی هواپیماها (2 بار): برای کامل کردن این چالش ها ابتدا باید با استفاده از نقشه زیر یک هواپیما پیدا کنید. دقت کنید که تمامی این مناطق شانس وجود داشتن هواپیما 50 درصد است و ممکن است در بعضی از این نقاط هواپیمایی نباشد.

  بعد از پیدا کردن هواپیما به نقاط مشخص شده در نقشه زیر بروید تا چالش ها را کامل کنید.

چالش مخفی

بعد از کامل کردن این چالش ها نوبت به چالش مخفی قرار گرفته در تصویر بک گراند آزاد شده می رسد. ستاره مخفی در شمال Happy Helmet در مکان قدیمی صندلی چوبی در دنیای بازی قرار دارد. برای پیدا کردن ستاره به منطقه مشخص شده در نقشه بروید.

هفته دهم

چالش های مجانی

 • استفاده از Mounted Turret یا تله در بازی های مختلف (3 بار)
 • پیدا کردن چند صندوقچه در Lazy Links یا Dusty Divot (7 عدد)
 • کشتن دشمنان با استفاده از سلاح های رگباری

چالش های بتل پس

 • صدمه زدن به دشمنان با یکی از سلاح های دروبین دار (200 واحد)
 • کسب بیشتر از 5 امتیاز در چالش های تیراندازی: برای کامل کردن این چالش باید ابتدا مکان چالش های تیراندازی را بدانید. این مکان ها در نقشه زیر مشخص شده اند و در حوالی ناحیه های Wailing Woods ،Retail Row و Paradise Palms قرار دارند. فقط قبل از رفتن به این نواحی مطمئن شوید که یک سلاح با دقت بالا دارید. همچنین دقت کنید ممکن است در طول چالش دیگران شما را پیدا کنند سعی کنند شما را بکشند. بنابراین قبل از شروع چالش اطراف خود را چک کنید و یک پناه کوچک برای خود بسازید.
 • پیدا کردن چند پایگاه های اکتشافی در یک بازی (4 عدد): برای کامل کردن این چالش باید در یک بازی چهار عدد از این پایگاه ها را پیدا کنید. این یعنی باید مدت زمان نسبتا زیادی را به سفر در دنیای بازی بگذرانید بنابراین بهتر است از وسایل نقلیه درون بازی استفاده کنید. مکان این پایگاه ها در نقشه زیر مشخص شده است.
 • پرتاب یک Boogie Bomb یا Chiller Grenade به سمت دشمنان (3 بار): این احتمالا سخت ترین چالش این دو هفته اخیر باشد. این نارنجک ها نسبت به دیگر آیتم های درون بازی کمیاب تر هستند بنابراین سعی کنیداز آنها با دقت بیشتری استفاده کنید.

چالش ستاره مخفی

ستاره مخفی این هفته از چالش های بتل پس فورتنایت در نقشه زیر مشخص شده است.

مطالب مرتبط

سرانجام نسخه موبایل فورتنایت از کنترلر پشتیبانی خواهد کرد

برخلاف نسخه کنسولی و ویندوز فورتنایت که بخش عظیمی از موفقیت این غول بتل رویال را پایه گذاری کردند، نسخه موبایل چندان در کسب رضایت کاربران موفق عمل نکرد و از زمان عرضه با مشکلات مختلفی روبه‌رو بود. داستان پابجی و فورتنایت روی نسخه‌های کنسولی و موبایل کاملا در جهت مخالف پیش رفت. پابجی توانست ایرادات... ادامه مطلب

راهنمای بتل پس فورتنایت [هفته نهم و دهم]

در هفته نهم و دهم بتل پس فورتنایت چالش های بیشتری مربوط به ماشین های گلف و مجسمه ها وجود دارد و در ادامه شما تبدیل به یک نسخه جدید و سه بعدی از قارچ خور می شوید. هفته نهم دریافت 150,000 تریک پوینت در یک کالسکه خرید یا ATK: این چالش شباهت زیادی با جایزه... ادامه مطلب

اعتیاد به بازی فورتنایت دلیل بیش از ۲۰۰ مورد طلاق اعلام شد

امروزه طرفداران بیشمار بازی فورتنایت تقریباً تمامی وقت زندگی خود را به انجام این بازی می‌گذرانند و این مسئله موجب شده که روابط اجتماعی آنها نیز دستخوش تغییر گردد. گزارش شده که این بازی ژانر بتل رویال، دلیل اصلی بیش از ۲۰۰ مورد طلاق در انگلستان اعلام شده است. به گزارش وب سایت Divorce Online فعالیت های آنلاین... ادامه مطلب

راهنمای بتل پس فورتنایت فصل هفتم [هفته پنجم و ششم]

در چالش های این دو هفته از بتل پس فورتنایت کوتوله ها دوباره به دنیای بازی برگشته اند و باید در دنیای یخی و جدید بازی به دنبال آنها بگردیم.   هفته پنجم چالش های مجانی فرود آمدن در مکان های مختلف: برای کامل کردن این چالش باید در نواحی Polar Peeks ،Fatal Fields ،Tomato Temple ،Leaky Lake... ادامه مطلب

نینجا مسابقات فورتنایت برگزار می‌کند؛ رقابت جدی بازی‌های بتل‌رویال

تایلر بلوینز (Tyler Blevins) معروف به Ninja، استریمر و ستاره سابق صحنه رقابتی بازی Halo و کسی که فورتنایت را به محبوب ترین بازی توییچ تبدیل کرد اعلام کرده که در ماه آینده یک تورنمنت برای بازی فورتنایت و در آمریکا برگزار خواهد کرد و خود او هم در آن شرکت می کند. Ninja برای برگزاری... ادامه مطلب

احتمال حضور حالت بتل رویال در بتلفیلد 5 وجود دارد

طبق اطلاعات منتشر شده از سایت VentureBeat، بتلفیلد 5 دارای حالت بتل رویال خواهد بود. این بخش شباهت زیادی به ساختار کلی عناوینی همچون فورتنایت و پابجی دارد که از بین صد بازیکن، سرانجام یک نفر یا یک تیمی که جان سالم به در ببرد، پیروز می شود. ظاهراً دایس در حال حاضر، در حال بررسی... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x