اپل احتمالا در اسفندماه یک کنفرانس سخت افزاری برگزار می کند

اوایل روز گذشته نشریه ای یونانی گزاراشی منتشر کرد مبنی بر اینکه کنفرانس سخت افزاری اپل در اواخر اسفندماه برگزار می شود و این شرکت در نظر دارد طیف وسیعی از محصولات را در جریان این رویداد معرفی نماید.

این وبسایت یونانی که iPhonehellas.gr نام دارد به نقل از منابع مطلع در زنجیره تامین اپل گزارشی منتشر کرده که نشان می دهد نسل دوم ایرپاد، پد شارژ بیسیم ایرپاور و نسخه ارزان قیمتی از آیپد از ماه آینده یعنی تاریخ ۵ فروردین به بازار عرضه می شوند.

عرضه محصولات سخت افزاری تازه اپل احتمالا از ۵ فروردین آغاز می شود

البته تاریخی که این وبسایت به آن اشاره کرده کاملا مشخص است اما از آنجا که پیشتر خبرهای دقیق در مورد اپل و محصولاتش را در این سایت مشاهده نکرده ایم میتوانیم اندکی با دیده تردید به گزارش آن نگاه کنیم. در هر حال این سایت یونانی گزارش داده که کنفرانس سخت افزاری اپل برای معرفی این محصولات نیز در نیمه دوم ماه مارس (اواخر اسفندماه) برگزار می شود و دریافت پیش سفارش برای این محصولات نیز از دوم فروردین ماه آغاز می گردد.

کنفرانس سخت افزاری اپل

طبق گزارش های قبلی که با توجه به کد نسخه بتای iOS تهیه شده بودند ایرپاد های جدید از فرمان Hey Siri پشتیبانی می کنند. علاوه بر این پیش بینی شده که اپل یک قاب شارژ بیسیم را هم برای ایرپادهای تازه اش معرفی کند و در کنار آن پد شارژ ایرپاور را هم که دوسالی از رونمایی اش می گذرد و هنوز به بازار عرضه نشده در این رویداد خواهیم دید.

نشریه بازفید تاریخ دیگری را برای برگزاری رویداد ویژه اپل پیش بینی کرده

با این حال اما نشریه بازفید گزارش داده که رویداد پیش رو در تاریخ پنجم فروردین برگزار می شود و اپل در آن از سرویس اشتراکی تازه خود برای اخبار و مجلات رونمایی می کند و قرار نیست که شاهد برگزاری کنفرانس سخت افزاری اپل و معرفی محصولات جدید در آن باشیم.

منابع آشنا با مسائل مرتبط با اپل هم اعلام کرده اند که تمرکز این شرکت روی ارائه سرویس اشتراکی تازه ای خواهد بود که مدتهاست شایعاتی در رابطه با آن شنیده می شود. طبق گزارشات قبلی هزینه ماهانه استفاده از این سرویس برابر با ۱۰ دلار خواهد بود و دسترسی مشتریان اپل را به محتوای منتشر شده در نشریات خبری مختلف میسر میکند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟