ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
تکنولوژی

توییتر تست عمومی بخش مکالمات جدید خود را آغاز کرد

اکتبر سال گذشته بود که توییتر، از تصمیم خود برای بازطراحی باکس مکالمات در این پلتفرم اجتماعی پرده برداشت. در آن زمان، هدف از این تغییرات تشویق کاربران به برقراری مکالمات مفیدتر و دوستانه‌تر عنوان ...

اکتبر سال گذشته بود که توییتر، از تصمیم خود برای بازطراحی باکس مکالمات در این پلتفرم اجتماعی پرده برداشت. در آن زمان، هدف از این تغییرات تشویق کاربران به برقراری مکالمات مفیدتر و دوستانه‌تر عنوان شده بود و حالا وقت آن رسیده که این اهداف عملی شوند.

به گزارش منابع خبری تکنولوژی، توییتر از ساعاتی پیش تست عمومی مکالمات جدید خود را آغاز کرده که همه می‌توانند در آن شرکت کنند. برای آنکه شما هم به جمع تسترهای توییتر بپیوندید، می‌توانید از این لینک برای ثبت نام اقدام کنید.

توییتر

به عقیده توییتر، طراحی جدید با هدف «تسهیل دنبال کردن صحبت‌های کاربران» انجام گرفته است. حالا هر توییت پاسخ، در یک پنجره مستطیلی با گوشه‌های گرد قرار می‌گیرد تا به پنجره چت اپلیکیشن‌های پیام‌رسان شباهت بیشتری داشته باشد. همچنین پاسخ‌هایی که از فالویینگ‌هایتان دریافت می‌کنید، در پنجره‌هایی به رنگ آبی و پاسخ‌هایی که خودتان می‌فرستید در مستطیل‌های خاکستری به نمایش در می‌آیند.

اما به غیر از این موضوع، توییتر در ادامه تغییرات جدید قصد داشته که تمرکز کاربران روی اعداد و ارقام مرتبط با هر توییت را کاهش داده و آن را روی محتوای خود توییت‌ها معطوف کند. به همین خاطر، حالا تعداد لایک و ریتوییت‌هایی که هر پاسخ دریافت کرده را به طور پیش‌فرض مخفی می‌کند. تنها در صورتی که روی پاسخ کلیک کنید، می‌توانید این آمار و ارقام را ببینید و به تنظیمات توییت دسترسی داشته باشید.

توییتر

طبیعتا تغییرات جدید، در رسیدن توییتر به اهداف خود که یکی از آن‌ها سالم‌سازی مکالمات در این شبکه اجتماعیست تأثیرگذار خواهند بود. با این وجود، به نظر می‌رسد که تغییر رنگ پنجره مکالمات صرفا برای اصلاح رفتار کاربران در مکالمات این شبکه اجتماعی کافی نباشد.

در هر صورت، تغییرات اخیر فعلا در مرحله تست و آزمایش به سر می‌برند و ارائه آن‌ها در نسخه نهایی اپلیکیشن منوط بر دریافت بازخوردهای مثبت از سوی تسترها خواهد بود. توییتر اعلام کرده که در صورت استقبال کاربران، ساختار جدید مکالمات را «چندین ماه دیگر» به اپلیکیشن خود می‌آورد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی