سیستم زوم اپتیکال 10X اوپو رونمایی شد

سیستم زوم اپتیکال 10X اوپو رونمایی شد

سیستم زوم اپتیکال 10X اوپو رونمایی شد

در مراسمی که امروز در بارسلون اسپانیا و چند روز پیش از آغاز به کار رسمی MWC 2019 برگزار شد از سیستم زوم اپتیکال ۱۰X اوپو رونمایی شد که به زودی در محصولات تجاری مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت اوپو به گروهی از خبرنگاران اجازه داد تا از نزدیک نگاهی به نمونه اولیه از موبایل هایی بیاندازند که از سیستم زوم اپتیکال ۱۰X آن استفاده می کردند با این حال اما امکان عکاسی از این سیستم برای خبرنگاران فراهم نشد.

اگر تکنولوژی زوم ۱۰X اوپو همانطور که وعده داده شده کار کند (به لطف سیستم پریسکوپ اختصاصی آن) بسیار قابل توجه خواهد بود: زوم اپتیکال ۱۰X اوپو را در تلفن های هوشمند تصور کنید!

زوم اپتیکال 10X اوپو

چند سال پیش که زوم مکانیکی هم به این سطح نرسیده بود حتی تصور زوم اپتیکال ۱۰X هم دشوار بود و حالا تکنولوژی پریسکوپ اوپو می تواند پایانی بر این محدودیت باشد که کارایی مشابه را برای تلفن های هوشمند آینده فراهم می کند.

سیستم زوم اپتیکال ۱۰X اوپو طبق اعلام شرکت سازنده از طریق یک تلفن هوشمند تازه در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه می شود اما جزئیات بیشتری در این رابطه در دسترس نیست و نمی دانیم که شرکت چینی چه زمانی این موبایل را به بازار عرضه می کند.

در حال حاضر اوپو موبایل های تولیدی اش را عمدتا در جنوب شرقی آسیا می فروشد اما اخیرا به اروپا نیز راه پیدا کرده و محصولاتش را به کشورهایی نظیر انگلستان، هلند، ایتالیا، لهستان و ترکیه عرضه می کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل