از بررسی ب ام و M5 تا گشت و گذار در اسکاتلند؛ مروری بر قسمت هفتم گرند تور

از بررسی ب ام و M5 تا گشت و گذار در اسکاتلند؛ مروری بر قسمت هفتم گرند تور

در اپیزود هفتم از مجموعه گرند تور که جمعه گذشته پخش شد، جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند با مشاهده افزایش قیمت برخی از مدل های خاص و نایاب، به دنبال کشف چنین خودروهایی می روند تا فرصت هایی را برای سرمایه گذاری به مخاطبین گرند تور پیشنهاد کنند!

نتیجه تلاش های جرمی، جیمز و هموند به ترتیب به انتخاب سه اتومبیل کلاسیک آلفارومئو GTV6، لانچیا گاما کوپه و فیات X1/9 منجر می شود. برای اطلاع از اینکه کدام یک از گزینه ها انتخاب بهتری است، سه مجری به دل جاده ها و طبیعت فوق العاده زیبای اسکاتلند زده و خودروهای یاد شده را از جهات مختلف بررسی می کنند.

The.Grand.Tour.S03E07.Well.Aged (5)

پس از پایان بخش اول گشت و گذار در اسکاتلند، آیتم Conversation Street با موضوعاتی مثل حال تهوع هنگام مسافرت، ماشین گرفتگی و زمان شارژ لازم برای خودروهای برقی پخش شد. صحبت های رد و بدل شده در این آیتم مثل اپیزودهای قبلی خنده و شاید هم چندش بینندگان را به دنبال خواهد داشت!

The.Grand.Tour.S03E07.Well.Aged (10)

بررسی سوپر سدان ۵۹۲ اسب بخاری ب ام و M5 توسط کلارکسون جذاب ترین بخش فنی اپیزود هفتم بود. در این بخش جرمی با نشستن پشت فرمان M5 ضمن خلق صجنه هایی هیجان انگیز و تماشایی، به مقایسه آن با آلپینا B5 پرداخت. این مقایسه جذابیت های زیادی داشته و مسلما بینندگان را به وجد خواهد آورد.

The.Grand.Tour.S03E07.Well.Aged (13)

بیست دقیقه پایانی قسمت هفتم از فصل سوم گرند تور به بخش دوم از گشت و گذار در اسکاتلند اختصاص یافته بود. سورپرایز کلارکسون و برگزاری یک جشن تولد خاص برای این مجری محبوب توسط جیمز می و ریچارد هموند از نکات جالب این بخش به شمار می رفت.

The.Grand.Tour.S03E07.Well.Aged (25)

به طور کلی اپیزود هفتم گرند تور نیز از تعادل خوبی برخوردار بوده و فاکتورهای لازم برای جلب رضایت مخاطبینی از طیف های گوناگون را در خود دارد. مسلما علاقه مندان حرفه ای تر از بررسی ب ام و M5 لذت خواهند برد و مخاطبین عام با شوخی های سه مجری و مناظر دیدنی اسکاتلند سرگرم خواهند شد.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato