جزئیات بیشتری در مورد گلکسی فولد توسط یکی از خریداران اولیه فاش شد

جزئیات بیشتری در مورد گلکسی فولد توسط یکی از خریداران اولیه فاش شد

سامسونگ گلکسی فولد و هواوی میت ایکس را می توان جالب ترین گوشی های سال ۲۰۱۹ دانست، البته برای افرادی که می توانند بالای ۲۰۰۰ دلار برای خرید نمونه اولیه از یک محصول انقلابی هزینه کنند. سامسونگ در زمان معرفی گلکسی فولد اطلاعات کلی در مورد این محصول را ارائه کرد اما وارد جزئیات نشد. حالا یکی از خریداران اولیه این دستگاه به برخی از سؤالات در مورد این گجت پاسخ داده است.

یکی از مشکلات اصلی گلکسی فولد، تا خوردگی وسط نمایشگر است که در حالت باز شده کاملاً به چشم می آید. این کاربر می گوید تاخوردگی به وضوح دیده و حس می شود، ولی آنقدرها هم بد نیست. در واقع اگر روشنایی نمایشگر را از ۷۰ درصد بیشتر کنید، تقریباً متوجه حضورش نخواهید شد. احتمالاً سامسونگ در آینده بتواند روکش جدیدی را برای نمایشگر توسعه دهد که مقاومت بیشتری داشته باشد. لولای به کار رفته در گلکسی فولد هم به اندازه کافی مستحکم است و به همین دلیل نمی توانید گوشی را به سمت مخالف تا کرده و آن را بشکنید.

اگر فکر می کنید می شود از گلکسی فولد به عنوان یک لپ تاپ تبدیل پذیر استفاده کرد، باید سطح توقعتان را کمی پایین بیاورید. در واقع نمایشگر داخلی این گوشی در اکثر زوایای لپ تاپی خاموش است و فقط در حالت تقریباً باز، روشن می شود. از طرف دیگر، انتقال محتوا بین نمایشگر بیرونی و داخلی هم به اندازه کافی روان نیست. مثلاً گاهی اوقات گوگل کروم نمی تواند صفحه وب را به درستی روی نمایشگر داخلی انتقال دهد.

این کاربر نکات مثبتی را هم تجربه کرده است. مثلاً سرعت عملکرد حافظه UFS 3.0 فوق العاده عنوان شده، یا شارژدهی باتری گلکسی فولد تقریباً مثل گوشی های پرچمدار بازار از جمله گلکسی اس ۱۰ پلاس است. خریداران اروپایی حتی می توانند بوت لودر این گوشی را آنلاک کنند که خبر خوبی برای توسعه دهندگان محسوب می شود.

گفتنیست مشکلات فوق برای نسل اول هر محصولی کاملاً طبیعیست و در نسل های بعد به تدریج شاهد گوشی های تاشوی بهتری خواهیم بود، اما در حال حاضر بهتر است روی گلکسی فولد به عنوان گوشی اصلی با کاربری روزمره حساب نکنید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato