رپ خوانی ایلان ماسک برای یک گوریل بیگناه: آسوده بخواب هارامبه

رپ خوانی ایلان ماسک برای یک گوریل بیگناه: آسوده بخواب هارامبه

تابحال برایتان اتفاق افتاده که یک روز صبح از خواب بیدار شوید و احساس کنید باید برای یک گوریل مرحوم به نام هارامبه قطعه رپ اجرا کنید؟ پاسخ شما حتماً منفیست، چون شما ایلان ماسک نیستید.

از قرار معلوم ایلان ماسک، همان میلیاردر معروف آمریکایی که می خواهد انسان را به سیاره سرخ بفرستد، تصمیم گرفته مهارتش را در حوزه موسیقی هم به کار بگیرد و سوژه ای بهتر از «هارامبه» پیدا نکرده است. هارامبه یک گوریل غربی پشت خاکستری هفده ساله بود که در باغ وحش شهر سینسیناتی در ایالت اوهایو زندگی می کرد. خرداد ۱۳۹۵ کودکی سه-چهار ساله داخل محوطه نگهداری گوریل افتاد و نگهبان باغ وحش هم از ترس جان کودک، تصمیم گرفت هارامبه را به ضرب گلوله از پای درآورد.

ایلان ماسک هارامبه

ایلان ماسک برای انتشار شاهکارش از پلتفرم ساندکلاد استفاده کرده و قطعه RIP Harambe را تحت لیبل تخیلی Emo G در اختیار علاقه مندان قرار داده است. تأثیر افکت های صوتی و تنظیم خودکار در سرتاسر این قطعه مشخص است، ولی به هر حال باید ماسک را یک رپر بدانیم. گوش دادن به این قطعه کار ساده ای نیست، به خصوص زمانی که ماسک را در حال رپ کردن در کنار هارامبه تصور کنید.

قطعه رپ ایلان ماسک طی همین مدت کوتاه مورد استقبال گسترده قرار گرفته. در بین نظرات ارزشمند کاربران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اگر به ترک هارامبه از ایلان ماسک گوش کنید، تا بیست سال آینده روی خوش از زندگی نخواهید دید و این همان چیزیست که سزاوارش هستید.
  • ایلان ماسک را می بینیم که در آن واحد، هم در سال ۳۰۱۹ و هم در سال ۲۰۱۶ زندگی می کند
  • ثروتمند بودن خیلی افراد را راضی می کند، ولی ایلان ماسک می خواهد جذاب و طناز هم باشد. خوشحالم که هیچوقت به این آرزویش نمی رسد.

البته ماسک هم از این جنجال ها بدش نمی آید ولی این دفعه واقعاً هیچکس انتظار هنرنمایی او را نداشت. باید دید سورپرایز بعدی ماسک برای هوادارانش چیست.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato