تاریخ احتمالی عرضه Borderlands 3 فاش شد

ظاهرا گیرباکس زودتر از آن چیزی که انتظارش را داشتیم، بازی Borderlands 3 را منتشر خواهد کرد و احتمالا این عنوان در تاریخ ۲۳ شهریور عرضه خواهد شد.

چند روز پیش صفحه رسمی استودیو گیرباکس در توییتر پستی (که در حال حاضر پاک شده) را منتشر کرد که ۲۳ شهریور را به عنوان تاریخ عرضه Borderlands 3 اعلام می‌کرد. لازم به ذکر است که این توییت چند روز قبل از معرفی رسمی بازی منتشر شده بود.

در یک توییت پاک شده دیگر، گیرباکس ویدیویی را از عنوان مورد انتظار خود منتشر کرده که در آن لوگوی فروشگاه اپیک به چشم می‌خورد. در حال حاضر گفته می‌شود که نسخه پی سی Borderlands 3 به مدت ۶ ماه در انحصار فروشگاه اپیک خواهد بود و بعد از آن برای سایر پلتفرم‌ها مانند استیم منتشر خواهد شد. البته هیچ‌کدام از این اطلاعات رسمی نیستند و طبق اعلام رسمی گیرباکس فردا باید منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از این بازی باشیم که آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

آگهی استخدام

Borderlands 3

رندی پیچفورد، مدیرعامل استودیو گیرباکس پیش از این از مخالفت خود نسبت به انتشار یک بازی به صورت انحصاری روی فروشگاهی خاص گفته بود. البته از آن‌جایی که کمپانی 2K وظیفه نشر Borderlands 3 را بر عهده دارد، تصمیم نهایی در مورد نحوه انتشار بازی بر عهده این شرکت خواهد بود.

طی ماه‌های اخیر، بعضی از کمپانی‌های شناخته شده دنیای ویدیو گیم از جمله یوبیسافت، بازی‌های اخیر خود را به صورت انحصاری روی فروشگاه اپیک منتشر کرده‌اند. جدا از این قضیه پیچفورد نسبت به پشتیبانی این بازی از کراس پلتفرمینگ ابراز علاقه کرده بود.

همان‌طور که پیش از این گفتیم، Borderlands 3 پس از مدت‌ها انتظار هفته گذشته و طی یک مراسمی پر حاشیه به طور رسمی معرفی شد. این بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه می‌شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟