بازی Forza Street معرفی و عرضه شد [تماشا کنید]

بازی Forza Street معرفی و عرضه شد [تماشا کنید]

شایعات در مورد نسخه بعدی فورتزا درست از آب در آمد و ساعاتی پیش مایکروسافت رسما بازی Forza Street را برای ویندوز ۱۰ عرضه کرد.

در تریلری که از بازی Forza Street منتشر شده، شاهد مسابقات شبانه اتوموبیل سواری هستیم. شما می‌توانید ماشین‌ها مختلفی را خریداری کرده و آن‌ها را در بخش‌های مختلفی تقویت کنی. همچنین دو نوع واحد پولی جداگانه برای بازی در نظر گرفته شده که هر کدام از آن‌ها کاربردهای جداگانه‌ای خواهند داشت.

به طور کلی، گیم‌پلی فورتزا استریت به چیزی که پیش از این در عناوین آرکید ریسینگ دیده‌ایم شباهت داشته و فضای کلی آن بیشتر از قسمت‌های پیشین فورتزا با سری آسفالت و دیگر فرنچایز‌های شناخته شده موبایلی این سبک همخوانی دارد.

در ابتدای تریلر معرفی این بازی، لوگوی ایکس باکس دیده می‌شود اما این عنوان برای عرضه روی پلتفرم‌های پلی اندروید، iOS و ویندوز ۱۰ در نظر گرفته شده است. ظاهرا مایکروسافت قصد دارد برند ایکس باکس را به کنسول محدود نکرده و طی نسل آینده شاهد عرضه بازی‌های چند پلتفرمی بیشتری از سمت این کمپانی خواهیم بود. البته در حال حاضر تنها نسخه ویندوز ۱۰ بازی در دسترس کاربران قرار گرفته و انتشاری برای عرضه فورتزا استریت روی اندروید و iOS در نظر گرفته نشده است.

از سال ۲۰۱۱، مایکروسافت هر سال نسخه جدیدی را از سری موفق فورتزا منتشر کرده است. نسخه‌های موتور اسپورت این فرنچایز به طور ویژه‌ای رو شبیه سازی رانندگی متمرکز بوده و عناوین سری هورایزن، تجربه ساده‌تری را از رانندگی ارائه می‌دهند. آخرین نسخه از این مجموعه، بازی Forza Horizon 4 بود که با ویژگی‌هایی نظیر چرخه آب و هوایی هوشمند توانست توجه عده زیادی از علاقه‌مندان به سبک ریسینگ را به خود جلب کند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato