تاریخ عرضه احتمالی The Last of Us Part 2 لو رفت

تاریخ عرضه احتمالی The Last of Us Part 2 لو رفت

تاریخ عرضه احتمالی The Last of Us Part 2 لو رفت

به نظر می‌رسد پس از مدت‌ها انتظار پاییز امسال باید منتظر عرضه The Last of Us Part 2 باشیم.

یکی از خرده فروشی‌های لهستانی، این بازی را برای عرضه در ۵ مهر سال جاری لیست کرده است. در کنار تاریخ انتشار، باکس آرتی هم از The Last of Us Part 2 به نمایش گذاشته شده که البته بعید به نظر می‌رسد نمونه نهایی باشد.

با وجود آن که طی ماه‌های اخیر سونی در مورد تاریخ انتشار این عنوان سکوت کرده، ظاهرا فاصله زیادی تا عرضه رسمی این بازی نداریم. اخیرا سایت پلی استیشن این بازی را در کنار عناوینی مانند Days Gone و Mortal Kombat 11 به عنوان بازی‌هایی که به‌زودی عرضه خواهند شد لیست کرده بود. از آن‌جایی که تمام بازی‌های حاضر در این صفحه تاریخ عرضه مشخصی در سال ۲۰۱۹ دارند، می‌توان انتظار عرضه The Last of Us Part 2 را هم در این بازه زمانی داشت.

The Last of Us Part 2

مدتی پیش هم گوستاوو سانتائولایا، آهنگساز شناخته شده سری The Last of Us در آخرین کنسرت خود اعلام کرده بود که نسخه دوم این فرنچایز به‌زودی عرضه خواهد شد. ماه گذشته هم تصویری تبلیغاتی که از سمت یک خرده فروشی در کشور پرو منتشر شده بود که ماه اکتبر (مهر - آبان ۹۸) را زمان عرضه این بازی می‌دانست.

با توجه به این نکته که تمام شایعات ذکر شده به عرضه The Last of Us Part 2 در بازه زمانی اوایل پاییز اشاره دارند و مدت زمان زیادی از معرفی این عنوان می‌گذرد. شاید ۵ مهر تاریخ چندان دور از انتظار برای انتشار این بازی مورد انتظار نباشد. جدا از این موارد، با توجه به عدم حضور سونی در E3 امسال نباید انتظار انتشار تریلر جدیدی از The Last of Us Part 2 را حداقل طی این رویداد داشته باشیم.

در انتها، قبل از عرضه The Last of Us Part 2، بازی Days Gone در روز ۶ اردیبهشت به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل