خدمات ویژه به رانندگان تاکسی به مناسبت برگزاری جشنواره تاکسیرانی تهران

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ در دومین روز از جشنواره تاکسیرانی تهران که بر محور «تاکسی؛ مدیریت، نظارت و خدمات» نامگذاری شده،  واحد رسيدگي به امور مراجعين سازمان تاکسیرانی تهران با حضور دکتر پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افتتاح شد.

قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به اهمیت تکریم ارباب رجوع گفت: واحد رسيدگي به امور مراجعين ، در واقع شکل جدیدی از پاسخگویی به مراجعان به سازمان تاکسیرانی است که بر مبنای کاهش مراحل تشریفات اداری و راهنمایی بهتر ارباب رجوع طراحی شده و قصد دارد زمان و تعداد مراجعات را کاهش دهد.

وی ادامه داد: این دفتر در محل مناسبی از ساختمان مرکزی سازمان تاکسیرانی جانمایی شده و امروز با حضور دکتر پورسید آقایی معاون حمل و نقل ترافیک شهردار تهران رسما کارش را آغاز خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع رکن اساسی سازمان است، گفت: افتتاح  واحد رسيدگي به امور مراجعين ، موجب رضایتمندی تاکسیرانان از عملکرد سازمان است.

در ادامه پورسیدآقایی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره تاکسیرانی تهران گفت: این جشنواره اتفاق خوبی در حوزه حمل و نقل عمومی است که با تلاش و برنامه ریزی همکاران سازمان تاکسیرانی شهر تهران صورت گرفته است.

وی افزود: افتتاح  واحد رسيدگي به امور مراجعين در راستای تکریم ارباب رجوع و کاهش زمان رسیدگی به درخواست ها و امور اداری، بسیار حائز اهمیت است.

 براساس این گزارش،  واحد رسيدگي به امور مراجعين در ساختمان مرکزی سازمان تاکسیرانی جانمایی شده و امروز با حضور دکتر پورسید آقایی معاون حمل و نقل ترافیک شهردار تهران رسما آغاز به کار کرد.

 برنامه‌های عمرانی و فرهنگی شامل اهدای گل به تاکسیرانان، افتتاح و اصلاح هندسی و شست و شوی پایانه ها در نقاط مختلف پایتخت نیز از جمله برنامه‌های امروز جشنواره تاکسی تهران بود.

علاوه بر این برنامه، خدمات رفاهی سازمان تاکسیرانی شامل اعطای وام، پذیرش رایگان و صدور معاینه فنی به صورت رایگان در مراکز مربوطه، پذیرش رایگان تاکسیرانان در مجموعه آبی سازمان و همچنین حضور اتوبوس سلامت در پایانه تاکسیرانی ونک نیز از دیگر برنامه های روز دوم جشنواره بزرگ تاکسیرانی تهران است.

 

مطالب مرتبط

اخبار آزادراه تهران شمال؛ افتتاح قطعه 2 تا سال 1400

در این مطلب می‌توانید کلیه خبرها و تغییر و تحولات مربوط به افتتاح و بهره برداری از اتوبان تهران- شمال را مشاهده فرمایید. فرماندار ویژه شهرستان کرج به تازگی در مصاحبه با خبرگزاری ها عنوان کرد که آزادراه تهران شمال که امید می رود هرچه سریعتر افتتاح شود، در حدود ۶۵ کیلومتر کاهش مسیر به... ادامه مطلب

نصب برچسب‌های دو نرخی در تاکسی‌های پایتخت/ سوار کردن 4 مسافر غیر قانونی شد

قیمت بلیط مترو و نرخ کرایه تاکسی طی سال های اخیر همواره بین 20 تا 25 درصد افزایش را تجربه کرده است و در مورد سال 99 نیز این رویه به قوت خود باقی خواهد بود. براساس مصوبه کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران برای سال 99 نیز افزایش قیمت 25 درصدی برای نرخ... ادامه مطلب

شرایط پرداخت تسهیلات 6 میلیون تومانی به رانندگان تاکسی اعلام شد

شیوع کرونا به صنعت حمل‌و‌نقل عمومی آسیب فراوانی زده و تاکسی‌ها از جمله  کسب‌و‌کارهای آسیب‌پذیر در این حوزه به شمار می‌روند. براساس برخی برآوردها، درآمد تاکسی های خطر در اثر شیوع کرونا تا 70 درصد کاهش پیدا کرده است و این درحالیست که در همین مدت هزینه نگهداری از خودرو به شکل چشمگیری افزایش یافته و... ادامه مطلب

اجرای مجدد طرح ترافیک تا از 17 خرداد 1399 + ساعات طرح ترافیک

در پی شیوع ویروس کرونا در ایران، حفظ بهداشت فردی و توصیه برای پرهیز از حضور در امکان عمومی و شلوغ باعث شده تا برخلاف همیشه کارشناسان استفاده از خودروهای شخصی به جای خودروهای حمل و نقل عمومی و مترو را توصیه کنند، حالا مسئولان شهری نیز تصمیم گرفته اند تا در همین راستا ساعات... ادامه مطلب

تمهیدات تاکسیرانی برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس

در حال حاضر واکسنی برای پیشگیری از ویروس کرونا تولید نشده است. بنابراین، بهترین راه پیشگیری این است که در معرض این ویروس قرار نگیریم. ویروس کرونا مانند سایر ویروس ها (مثل سرماخوردگی) وقتی فرد سرفه می کند یا عطسه می کند، از طریق قطرات گسترش می یابد. همچنین هنگامی که شخصی یک سطح آلوده مانند... ادامه مطلب

روایت مشاور شهرداری تهران از تاثیر خودروهای داخلی بر آلودگی هوا

وضعیت آلودگی این روزهای تهران و سایر کلان شهرهای کشور باعث شده تا گمانه زنی های فراوانی در رابطه با علل این وضعیت در مقایسه با سال گذشته مطرح شود. در واقع پاکی نسبی هوا در سال گذشته و تعداد اندک روزهای آلوده در مقایسه با شرایط زمستان امسال باعث تعجب است، اما تاکنون ریشه... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟