همه چیز درباره آیفون 13
«گیم کلوب گیمرها» با هدف برگزاری مسابقات آنلاین داخلی آغاز به کار کرد

«گیم کلوب گیمرها» با هدف برگزاری مسابقات آنلاین داخلی آغاز به کار کرد

سرانجام پلتفرم «گیم کلوب گیمرها» جهت برگزاری مسابقات بازی‌های ویدیویی آنلاین آغاز به کار کرد.

در حال حاضر این پلتفرم با تورنمنت رایگان فیفا ۱۹ که از ابتدای هفته جاری آغاز شده، کار خود را شروع کرده است. نفر اول این مسابقه برنده ۵۰۰ هزار تومان و نفرهای دوم و سوم به ترتیب برنده جایزه‌های ۳۰۰ و ۲۰۰ هزار تومانی خواهند شد.

بر اساس سایت کلوب گیمرها، طی ماه جاری، تورنمنت‌های دیگری با محوریت بازی‌های زولا و کانتر استرایک: گلوبال آفنسیو هم برگزار خواهد شد.

کلوب گیمرها

همچنین بخشی به نام رده‌بندی تیم‌ها در این سایت وجود دارد که تیم‌ها بر حسب رشته‌‌ای که در آن شرکت کرده و امتیازی که به دست آورده‌اند، رده بندی خواهند شد. هر کدام از تیم‌ها (یا بازیکن‌ها در رشته‌های تک نفره) صاحب صفحه مخصوص به خودشان خواهند بود که در آن اطلاعاتی مثل درصد برد، تعداد بازی‌ها و رتبه فعلی در جدول درج شده است.

در انتها و از آن‌جایی که کلوب گیمرها با همکاری بنیاد ملی بازی‌ها شروع به کار کرده، باید منتظر ماند و دید که این پلتفرم چه تاثیری روی مسابقاتی مثل دور جدید لیگ‌ بازی‌های ویدیویی تهران خواهد گذاشت.

لازم به ذکر است که در حال حاضر با خداحافظی حسن کریمی قدوسی از مدیرعاملی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و انتصاب صادق پژمان به این سمت، برگزاری برنامه‌های آتی این ارگان از نمایشگاه گیم تهران گرفته تا لیگ بازی‌های ویدیویی در هاله‌ای از ابهام قرار داد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato