ایرپادهای اپل از سفر کامل در بدن انسان جان سالم به در بردند

ایرپادهای اپل از سفر کامل در بدن انسان جان سالم به در بردند

ایرپادهای اپل ممکن است از چیزی که قبلا فکرش را می کردیم با دوام تر باشند. در واقع بنظر می رسد آن ها می توانند از یک سفر کامل درون مجراهای گوارشی ما جان سالم به در ببرند و حتی باتری شان هم تمام نشود.

«بن سو»، که یک طرفدار پر و پا قرص اپل است یک شب در حالی که ایرپادهای اپل در گوشش بودند به خواب رفته و صبح، دیده فقط یکی از آن ها سر جایش هست.

ایرپاد پس از خارج شدن از بدن وی هنوز ۴۱ درصد باتری داشت

او که نمی داست چه اتفاقی برای هدفونش افتاده با استفاده از قابلیت Find My Airpods (قابلیتی برای پیدا کردن ایرپاد) فهمید صدای هدفون گم شده از شکمش می آید.

بله درست است: ایرپادهای اپل به طور رسمی هیچ استاندارد ضد آب بودن یا IP ندارند، ولی غوطه ور شدن در اسید معده برایشان مشکلی ایجاد نمی کند.

ایرپادهای اپل
اینکه فرد چطور همچین جسمی را خورده و نفهمیده جای سوال دارد

طبیعتا بعد از این اتفاق او به بیمارستان رفت تا از شکمش عکس بگیرد و موضوع را با یک دکتر در میان بگذارد؛ و خوشبختانه بعد از این کار مشخص شده نیازی به جراحی نیست و هدفون خود به خود دفع خواهد شد.

نکته ی جالب ماجرا هم همین جاست: وقتی هدفون از بدنش خارج شد هنوز کار می کرد.

او در مصاحبه ای با Daily Mail گفت:

فوق العاده بود، هنوز ۴۱ درصد باتری داشت!

هنوز مشخص نیست اپل بخواهد از این موضوع استفاده ی تبلیغاتی کند یا خیر، اما به هر حال اینکه یک هدفون از سفر کامل درون بدن انسان جان سالم به در ببرد و همچنان کار کند شایسته تقدیر است.

در آخر بد نیست اشاره کنیم اگر قصد چرت زدن با ایرپادهای اپل دارید، سعی کنید آن ها را جایی محکم کنید تا همچین اتفاقی برای شما نیافتد. اگرچه قورت دادن همچین جسمی بدون فهمیدن به این راحتی ها هم نیست.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato