مشترکین شاتل موبایل در ماه رمضان مکالمه و اینترنت هدیه می‌گیرند

شاتل موبایل از اجرای طرحی ویژه ماه رمضان پیرامون مکالمه و اینترنت رایگان به ازای میزان مصرف اینترنت همراه برای مشترکین قدیمی و جدید خود خبر داد.

آنطور که شاتل موبایل اعلام کرده از ابتدای ماه مبارک رمضان و در قالب این طرح جدید، تمامی مشترکین قدیمی و جدید شاتل موبایل، از تاریخ 17 اردیبهشت تا 15 خرداد، به ازای میزان مصرف اینترنت همراه در طول یک هفته، می‌توانند تا 90 دقیقه مکالمه خارج شبکه و 1.5 گیگابایت اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس دریافت کنند.

مشترکین این اپراتور سراسری تلفن همراه کشور، تا پایان ماه مبارک رمضان به صورت هفتگی، با مصرف 1 تا 2 گیگابایت اینترنت همراه در طی یک هفته، 30 دقیقه مکالمه خارج شبکه به همراه 550 مگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس به ارزش 8 هزار تومان در طی هفته بعد، به ازای استفاده 2 تا 3.5 گیگابایت اینترنت همراه در طی یک هفته، 60 دقیقه مکالمه خارج شبکه و 800 مگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس به ارزش 12 هزار تومان در طی هفته بعد و با مصرف بیش از 3.5 گیگابایت اینترنت همراه در طی یک هفته، 90 دقیقه مکالمه خارج شبکه و 1.5 گیگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس به ارزش 17 هزار تومان در طی هفته بعد، هدیه دریافت می‌کنند.

توضیحات تکمیلی شاتل موبایل در همین رابطه به شرح زیر هستند:

  • هریک از بسته‌های هدیه مکالمه و اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس مربوط به این جشنواره از زمان تخصیص به مدت ۷ روز معتبر و قابل استفاده است.
  • فعال‌سازی هدیه مکالمه و اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس از طریق پیامک به مشترک اطلاع‌رسانی می‌شود.
  • طبیعتا مصرف اینترنت هدیه شاتل موبایل پلاس طرح رمضان، در محاسبه میزان مصرف اینترنت برای تخصیص هدیه هفته آتی لحاظ نمی‌شود.
  • بسته هدیه عید سعید فطر، صرفا به مشترکینی تعلق میگیرد که از طریق سامانه #1* اقدام به خرید حداقل ۵ هزار تومان شارژ کرده باشند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح رمضان، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت شاتل، می‌توانند به وب‌سایت این اپراتور مراجعه و یا با مرکز تماس شبانه‌روزی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟