معرفی بازی Toy Story Drop؛ داستان اسباب بازی

معرفی بازی Toy Story Drop؛ داستان اسباب بازی

بازی Dragons: Titan Uprising پیش از اکران جهانی «مربی اژدها ۳» (How to Train Your Dragon) منتشر شد، همزمان با «انتقام جویان: پایان بازی» مارول اپلیکیشن‌هایش را با حال و هوای فیلم آپدیت کرد و هفته گذشته و چند روز مانده به پخش قسمت جدید گودزیلا بازی Godzilla Defense Force از راه رسید؛ دیگر نوبتی هم باشد نوبت پیکسار و داستان اسباب بازی معروفش است.

البته در صف تبدیل شدن فیلم به بازی، بازسازی علاءدین می‌توانست جلوی اثر پیکسار قرار بگیرد اما با توجه به اینکه فیلم اکران شده و دیگر بعید به‌نظر می‌رسد دیزنی به سراغ بازی موبایلش برود، بنابراین می‌ماند داستان اسباب بازی ۴ و استودیوی Big Fish Games هم که از محبوبیت بالای این انیمیشن با خبر بوده مسئولیت ساخت مهمترین پروژه داستان اسباب بازی روی گوشی را به‌عهده می‌گیرد.

انیمیشن داستان اسباب بازی ۴ در ۳۱ خرداد اکران خواهد شد

منتقدانه بخواهیم نگاه کنیم Toy Story Drop به عنوان اولین بازی موبایل اختصاصی این انیمیشن چیزی بیشتر از بقیه فیلم/بازی‌ها نیست و سازنده با دست گذاشتن روی ویژگی‌های جواب پس داده سعی کرده از محبوبیت اثر پیکسار استفاده کند. به‌همین خاطر اگر به دنبال کیفیت بالا و تجربه‌های متفاوت هستید دور Toy Story Drop را خط بکشید.

اما برای کسانی که با انیمیشن خاطره دارند، Toy Story Drop می‌تواند معنای دیگری داشته باشد. حضور صدای وودی و وجود عناصر ظاهری دنیای داستان اسباب بازی آن‌قدر می‌تواند احساس نوستالژی کاربر را قلقلک بدهد که بدون توجه به شباهت‌ها مخاطب همچنان از تجربه‌اش لذت ببرد. در واقع Toy Story Drop بیشترین جذابیتش را مدیون بیست سال خاطره‌ای است که با انیمیشن داشته‌ایم.

Toy Story Drop عنوانی «جورکردنی» (Match 3) بوده و روندی کاملا شبیه به کندی کراش را پیش گرفته، با گذاشتن اجسام مشابه کنار یکدیگر باید کارهایی که بازی گفته را انجام بدهید. حالا این کارها چه هستند؟ مثلا به تعداد مشخص، جسم‌هایی که بازی خواسته را با یکدیگر ترکیب کنید. بخش سخت قضیه هم اینجاست که محدودیت‌هایی برای حرکت وجود دارد.

بازی داستان اسباب بازی

نمی‌توانید تا همیشه جسم‌ها را حرکت بدهید و باید با کمترین جابه‌جایی ممکن به جواب برسید. جدا از این مسئله در Toy Story Drop و مشابه بقیه آثار جورکردنی تلفن‌های هوشمند، اگر بیش از سه جسم را کنار یکدیگر بگذارید آیتم قدرتمندی ظاهر می‌شود و استفاده از آن مشخصا راه پیروزی را هموارتر می‌کند.

اسباب بازی‌های داستان اسباب بازی هیچ وقت فرصت حضور در یک بازی اختصاصی تلفن‌های هوشمند را نداشته‌اند. Toy Story Drop از دیدگاه گیم‌پلی اثری سرگرم‌کننده است اما حرفی جدیدی برای گفتن ندارد. با این حال ویژگی‌های ظاهری انیمیشن که به بازی راه یافته‌اند، می‌توانند محرکی باشند تا به سراغ داستان اسباب بازی اندروید و iOS بروید.

Toy Story Drop!
  • Toy Story Drop!
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Big Fish Games
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۷۹.۷ / ۹۲.۳۳ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
لینک کمکی

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato